В основу сюжету фільму жахів «Закляття» лягла реальна історія. Дії картини розгортаються в 70-х роках в штаті Род-Айленд.

Перони придбали будинок, не знаючи його темної історії, що, можливо, пояснює, чому вони змогли отримати його за таку низьку ціну. Невдовзі після переїзду вони та їхні чотири доньки помічають у цьому місці дивні речі: птахи без причини летять убік будинку, сімейна собака не переступає поріг і помирає вранці після того, як вони заходять, сморід від гнилого м’яса то з'являється, то щезає, годинники продовжують зупинятися о 3:07 ранку, а на тілі матері з’являються таємничі синці, поки вона спить. По мірі загострення цих інцидентів Перрони звертається за допомогою до відомих дослідників паранормальних явищ Ворренів. Ясновидиця Лотарингія Воррен незабаром відчуває присутність злісного духу, що хоче  завдати шкоди родині, і попереджає їх, що вихід з дому не допоможе, оскільки дух тепер «прив’язався» до сім’ї.

"Заклинання" Джеймса Вана - це щось на зразок повернення до домашніх фільмів з привидами 1970-х років, першим з яких був "Жах Амітівіля". Воррени зображені у фільмі Вана - як пара святих, чиї альтруїстичні інстинкти гартуються лише занепокоєнням чоловіка Еда щодо благополуччя своєї дружини (Віра Фарміга - Відійшов, Суддя ), який утворює своєрідний психічний зв’язок із досліджуваними ними проявами.

Дивитись Закляття (2013) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 88
eye Переглядів: 88
Відгуки до фільму Закляття (2013) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий