Багато шанувальників будуть розчаровані тим, що "Диктатор" Саші Барона Коена - це ні більше ні менше, як звичайна комедія, а не інтерв'ю з засідкою в стилі Бората чи Бруно. Хороша новина полягає в тому, що Диктатор сповнений гострих політичних колкостей, і у ньому є кумедні актори, які то приходять, то йдуть.

Барон Коен грає Хаффаза Аладіна, авторитарного правителя вигаданої африканської нації Вадія, щось середнє між Каддафі і Кім Чен Іном. Цей лютий егоїст зі своєю безглуздою бородою з хутра наказує використовувати своє прізвище замість таких поширених слів, як "так" і "ні". Це означає, що ви не можете зрозумітити, що хтось має на увазі, коли вони відповідають "Аладін", і якщо ви поскаржитеся на це, Він накаже своїм охоронцям побити або обезголовити вас.

Аладін контролює величезні запаси нафти і будує ядерні боєголовки, які, як він каже, будуть використовуватися в усьому світі в "мирних цілях", але сміється, перш ніж вимовити ці слова. Він ненавидить Ізраїль.

Барон Коен любить зображувати антисемітів недоумкуватими. Назва пов'язує фільм з сатирою Чапліна на Гітлера "Великий диктатор". Але можливо, що тут також діє процес, який психіатри називають ідентифікацією з агресором: ви приймаєте на себе роль людей, яких ви боїтеся.

Дивитись Диктатор (2012) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 207
eye Переглядів: 207
Відгуки до фільму Диктатор (2012) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий