Толкін-це драматизована розповідь про справжню історію Дж. Р. Р. Толкіна, лінгвіста і письменника, найбільш відомого завдяки творам "Хоббіта" і "Володаря кілець".

Режисер Дом Карукоскі був поглинутий Толкієном всупереч собі, частково через свою дитячу любов до фантастичних книг автора, а також через сильний сценарій, який, як він відчував, що захопив його. Розповідь підкреслює зв'язок між Середзем'ям Толкіна та його досвідом боротьби на Соммі і використовує це як відправну точку для вивчення болісної історії письменника.

Початок Толкієна в значній мірі історично точний, хоча і трохи драматизований. Джон Рональд Руел Толкін народився в 1892 році, син Артура і Мейбл Толкін. Хоча фільм не особливо підкреслює це, Толкін народився у вільній державі Оранж в Африці; Артур був менеджером банку і отримав підвищення до голови офісу в Блумфонтейні. Коли йому було всього три роки, Толкін і його молодший брат Хіларі вирушили зі своєю матір'ю назад до Англії, щоб, як передбачалося, просто надовго відвідати свою сім'ю. На жаль, батько Толкіна захворів на ревматизм і помер, не встигнувши приєднатися до них. Сім'я Толкієнів, вбита горем, переїхала в Вустершир. Графство було багато в чому тим світом, в якому виріс Толкін, сільським англійським середовищем, де вперше почала розквітати уява Толкіна. До тих пір, поки, як і у фільмі, не сталася подальша трагедія і мати Толкіна не померла.

Мейбл Толкін стала сповідувати католицизм в 1900 році. В результаті смерті матері у Толкіна залишилася тільки католицька церква. Опікунство взяв на себе друг Мейбл, батько Френсіс Ксав'єр Морган з Бірмінгемської молельні, і Толкін переїхав в Еджбастон, де йому надали кімнати в пансіоні місіс Фолкнер. Хоча Бірмінгем не був таким похмурим, як його малює фільм, реальність така, що для молодого Дж. Р. Р. Толкіна місто було баченням пекла. 

Дивитись Толкін (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 227
eye Переглядів: 227
Відгуки до фільму Толкін (2019) 1
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  1. paprolik
    paprolik Гости 22 вересня 2021 16:05
    comment
    Дуже класний фільм. Чудова гра акторів. Трішки сентиментальний. Однозначно рекомендую