Два доглядачі маяка намагаються зберегти свою розсудливість, живучи на віддаленому і таємничому острові Нової Англії в 1890-х роках.

Не кожен день у вас є можливість піти в кінотеатр і подивитися фільм.

"Маяк" - американська готика кінця 19 століття, режисер Роберт Еггерс виділяє і кадрує акторів, щоб підкреслити кожну кістляву площину, кожну складку на обличчі, западину і щетинку. Сувора чорно-біла кінематографія поглиблює тіні, але також додає м'якості на цих сивих обличчях, загострюючи їх вилиці і оголюючи голову смерті під гримасою кожного чоловіка.

Фільм жахів про внутрішню і зовнішню темряву починається з того, що двоє працівників маяка, Уейк (Дефо) і Вінслоу (Паттінсон), прибувають на маленький пустельний острів. Протягом багатьох одиноких днів і ночей вони працюють, їдять, п'ють і копаються в думках один в одному, створюючи антагонізм, породжений темпераментом і нудьгою або, може, просто зручністю розповіді. Уейк любить поговорити, але чоловіки не готові до розмови. З часом їхні уми та спілкування розслабляються через алкоголь і, можливо, через просту людську потребу в спілкуванні. Вітер виє, море реве, а камера спостерігає за цим всім дійстовм.

Дивитись Маяк (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 135
eye Переглядів: 135
Відгуки до фільму Маяк (2019) 0
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив