Геній і безумець (2019)

За мотивами всесвітньовідомого роману Саймона Вінчестера - це надзвичайна правдива історія про божевілля, геніальність та одержимість двох чудових людей, які творили історію, написавши Оксфордський словник англійської мови.

Укладання Оксфордського словника англійської мови розпочалося в 1857 році і стало одним з найбільш амбітних і революційних проектів, які коли -небудь були здійснені. Професор Джеймс Мюррей (Мел Гібсон) взявся за виклик створення найповнішого словника, коли-небудь складеного, але знав, що йому та його команді знадобиться більше століття, щоб скласти всі відомі визначення.

Проте, за допомогою масового пошуку роботи, тобто шляхом залучення визначних людей у всьому світі, словник можна скласти за лічені десятиліття. Зібравши визначення, наглядовий комітет на чолі з професором Мюрреєм виявив, що одна людина, доктор В.К. Мінор (Шон Пенн), подав більше десяти тисяч слів.

Коли комітет наполягав на його вшануванні, виявилася шокуюча істина: доктор Мінор, американський ветеран громадянської війни, був засудженим вбивцею і утримувався у притулку для божевільних.

Дивитись Геній і безумець (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 775
eye Переглядів: 775
Відгуки до фільму Геній і безумець (2019) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий