У новому фільмі Рідлі Скотта знімаються лауреати премії "Оскар" Джаред Лето, Трейлер фільму "Будинок Гуччі". Леді Гага демонструє свій італійський акцент Адаму Драйверу ukrfilmy.com Team
Трейлер фільму "Будинок Гуччі". Леді Гага демонструє свій італійський акцент Адаму Драйверу

У новому фільмі Рідлі Скотта знімаються лауреати премії "Оскар" Джаред Лето, Джеремі Айронс і Аль Пачіно.


MGM випустила перший трейлер епічної кримінальної драми Рідлі Скотта "Будинок Гуччі", в якій знімаються Адам Драйвер і лауреати премії "Оскар" Леді Гага, Джаред Лето, Джеремі Айронс і Аль Пачіно.


Будинок Gucci натхненний шокуючою правдивою історією сімейної імперії, що стоїть за італійським модним будинком Gucci. Охоплюючи три десятиліття любові, зради, занепаду, помсти і, в кінцевому рахунку, вбивства, ми бачимо, що означає назва Gucci, чого воно коштує і як далеко сім'я зайде в боротьбі за контроль над імперією.Джек Х'юстон і Сальма Хайек знялися у фільмі того періоду, режисером якого Скотт виступив за сценарієм Беккі Джонстон і Роберто Бентівеньї. Джонстон також має заслугу у фільмі, який заснований на книзі Сари Гей Форден "Будинок Гуччі".


Скотт також продюсував фільм зі своєю давньою співробітницею Джаніною Скотт, а також Кевіном Дж. Уолшем і Марком Хаффамом. Виконавчими продюсерами є Меган Еллісон, Аарон Л. Гілберт, Джейсон Клотт, Ейдан Елліот і Марко Валеріо Пугіні.


Будинок Гуччі з'явиться в кінотеатрах 24 листопада, і очікується, що він стане головним претендентом на нагороди. Хоча я не впевнений, що він виглядає як переможець у номінації "Краща картина", я дійсно думаю, що у нього є фантастичні шанси бути номінованим на головний приз" Оскара", як я зазначив в кінці мого останнього подкасту. Перегляньте трейлер нижче і дайте мені знати, якщо ви поставите "будинок" на це, або якщо ви думаєте, що інша знаменита П'єса Скотта "остання дуель" має більше шансів повернути золото додому.


Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий