27-05-2020, 19:44 У віддаленому від людських домівок місці стоїть загадковий замок, у якому могутній Граф Монстри на канікулах 2012 ukrfilmy.com Team

Монстри на канікулах 2012

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 7.1
Трейлер
Можна поділитись з друзями:
У віддаленому від людських домівок місці стоїть загадковий замок, у якому могутній Граф Дракула створив прекрасний притулок для монстрів... Це місце навіює жах та не викликає нічого окрім моторошного бажання втекти якомога далі. Здавалося б, сюди не проникне жодна нормальна людська душа, але якимось дивом в готелі Трансильванія опинився звичайний юнак, що подорожує світом. В графа Дракули такий сюрприз викликав не захоплення, а страх, адже це жахливий удар по репутації готелю! Досить було лише непомітно вивести юнака за двері, однак хлопець закохується в єдину доньку Графа Дракули. Тепер Дракула змушений обирати — репутація готелю чи щастя дочки...
Пропонуємо переглянути мультфільм Монстри на канікулах українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Найулюбленіший спосіб часопроведення малечі це, звичайно ж, дивитись мультфільми. Адже це весело, цікаво і захоплююче. Створені видатними голівудськими мультиплікаторами, вони захоплять ваших дітей та покажуть багато нового. Хто ж не прагне поринути у світ неймовірних пригод, дізнатись як живуть звичайнісінькі речі та решта світу, який оточує нас? Звичайно, про це мріє кожен маленький бешкетник або бешкетниця.
Дивитись мультики в хорошій якості для дітей — це один зі способів пізнання та взаємодії зі світом. Малюки обожнюють історії про відважних маленьких героїв та героїнь, які переживають найрізноманітніші пригоди.
Однак ці історії будуть цікавими не лише дітям, а і дорослим. Попри простоту сюжету та невелику кількість подій, мультфільми популярні серед різних вікових категорій. Вони однаково цікаві й дорослим і малим. Не дивно, адже цей жанр кіноіндустрії транслює вічні істини про дружбу, взаєморозуміння та підтримку.
Саме тому, ми зібрали найкращі дитячі мультфільми минулих років та гучні новинки сьогодення.
З мультфільмів глядачі мають можливість познайомитись із новими неймовірними світами та навіть по-новому поглянути на те, що оточує і здається цілком звичайним та звичним. Ці історії показують, що добро врешті-решт завжди перемагає, а порчу опиняться ті, хто допоможе із будь-якою проблемою.
Хоч ці істини здаються дещо наївними та кумедними — дітям, а іноді й дорослим, важливо вірити саме в такий уклад світу. Адже в іншому випадку все навколо здаватиметься злим та ворожим, і малюк ростиме зі стійким відчуттям небезпеки.
Хоч світ буває не надто привітним і розуміючим, але впертість на шляху до своєї мети та віра в добро, можуть допомогти та підтримати навіть у найскладніших ситуаціях.

Розгорнути ▼