Осінній сезон починається на високій кінематографічній ноті. Не тільки тому, що в прокаті Які фільми варто подивитися у вересні 2021 року? Частина 1 ukrfilmy.com Team
Які фільми варто подивитися у вересні 2021 року? Частина 1

Осінній сезон починається на високій кінематографічній ноті. Не тільки тому, що в прокаті стартує темна конячка студії Marvel, від якої можна очікувати будь-яких сюрпризів, але і завдяки відразу декільком вітчизняним кінопроектам, раніше наробили багато шуму. Природно, кінотеатри продовжують вважатися не найкомфортнішим місцем знайомства з новинками кіно через тривалу пандемію коронавірусу, але з іншого боку, хто може підтримати переживає далеко не кращі часи російський прокат, як не ми - цінителі кіно.


Шан-Чі та легенда десяти кілець (2021)


Marvel Studios і Walt Disney продовжують розвивати 4 фазу своєї найпопулярнішої і прибуткового кіновсесвіт. Цього разу через пандемійні терни до глядачів пробереться перший в історії азіатський супергерой в головній ролі (відповідний антураж додається).


Майстру бойових мистецтв Шан-Чі, м'яко кажучи, не пощастило з сім'єю. Його батько не ходячий розсадник всіх стереотипів про китайців в особі Фу Манчу з оригінальних коміксів, а сам Мандарин – лідер терористичної організації "Десять кілець", вперше дебютувала в КВМ ще в першому "Залізній людині". Той виховував і тренував свого сина як вбивцю. Але головний герой не бажає стати таким, і він залишає свою сім'ю і перебирається жити в Сан-Франциско, щоб почати нове життя. Однак Веньву (справжнє ім'я Мандарина) знаходить свого сина і закликає його повернутися додому і прийняти свою долю. Перед Шан-Чі постане непростий вибір: служити "Десяти кільцям" або піти проти свого батька. Крім усього іншого, на вогник загляне друг і помічник Доктора Стренджа Вонг (Бенедикт Вонг), і несподівано гість з далекого минулого Еміль Блонські, він же гидота (Тім Рот). Також фільм обіцяє розкрити подальшу долю фальшивого Мандарина (Бен Кінгслі). Беззмінному Кевіну Файгі майже завжди вдавалося представляти оріджіни нових героїв в правильному ключі, тому в успіху нової стрічки від режисера "скляного замку" Дестіна Деніела Креттона сумніватися не доводиться. Головні ролі виконали Аквафіна, Сіму Лю, Мішель Йео, Флоріан Мунтяну, Тоні Люн Чу Вай, Ронні Чіен, Чень Фала. 


Втілення зла (2021)


Після "Аквамена" Джеймс Ван вирішив на час повернутися до своїх витоків і на основі свого графічного роману зняв фільм в жанрі хоррор, що отримав назву у вітчизняному прокаті "Втілення зла. Головній героїні фільму поставили страшний діагноз-рак. Разом зі смертельною хворобою вона "отримала в подарунок" сни, в яких стає свідком жорстоких вбивств. Але найстрашніше, що це не просто сни, а реальні вбивства. І щоб це зупинити, їй потрібно повернутися в своє минуле, адже вже не тільки рак є загрозою її життю. У головних ролях знялися Аннабелль Уолліс, Медді Хассон, Джордж Янг, Міколь Уайт, Жаклін Маккензі, Пола Маршалл, Джейк Абель.


Яблука (2020)


Сатирична екзистенціальна драмеді і постапокаліптична ностальгічна притча на тему пам'яті, одноманітної моделі існування і запрограмованості представників сучасного людства, що втрачають індивідуальність, грецький претендент на Оскар 2021. В результаті дивної епідемії у хворих трапляється амнезія. У числі постраждалих афінянин Аріс, якого знаходять в транспорті без документів і відправляють в реабілітаційний центр, де єдиний можливий алгоритм лікування - програма зі створення нової особистості, що полягає в сліпому дотриманні правил великого брата, все більш і більш абсурдним. "Яблука сприяють зміцненню пам'яті", - віщає герою настирливий місцевий торговець фруктами. Стрічку створив міжнародний колектив європейських кінематографістів з Греції, Польщі, Словенії, очолюваний грецьким режисером-дебютантом Христосом Ніку, що починав асистентом у свого знаменитого співвітчизника Йоргоса Лантімоса ("Ікло", "Лобстер", "Вбивство священного оленя"). Ніку також співавтор сценарію і один з великої команди продюсерів, очолюваної Кейт Бланшетт. У ролях Аріс Серветаліс, Софія Йорговассілі, Анна Калаїциду, Аргуріс Бакітзіс. Фільм знятий ще до ковидної пандемії в 2019 році, але дивним містичним чином резонує з нею!

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий