Режисер кінокоміксу "Веном 2" Енді Серкіс вважає майбутній фільм історією Енді Серкіс назвав "Венома 2" історією кохання ukrfilmy.com Team
Енді Серкіс назвав "Венома 2" історією кохання

Режисер кінокоміксу "Веном 2" Енді Серкіс вважає майбутній фільм історією кохання, проте не в звичному нам сенсі. В інтерв'ю виданню Comic Book Суркіс підкреслив, що мова йде не про традиційне романтичне кохання, а про "незвичайні стосунки між симбіотом і господарем". Режисер стверджує, що, хоча відносини Едді Брока і Венома (Том Харді) "безумовно сповнені проблем і стресу", пара "не може жити один без одного".


"Наш фільм - це історія кохання, але не тієї любові, про яку ви могли б подумати... Ця історія про дуже незвичайні відносини між симбіонтом і господарем. У будь-якому любовному романі є свої підводні камені, свої злети і падіння; відносини Венома і Едді, безумовно, сповнені проблем і стресу, і вони майже ненавидять один одного. Але вони повинні бути разом - вони не можуть жити один без одного. Це дружнє спілкування і є любов - те, заради чого насправді і будуються відносини".


Нагадаємо, що напередодні стало відомо, що студія Sony Pictures змінила прокатний графік сіквела кінокоміксу Marvel, і тепер його прем'єра відбудеться на два тижні раніше - 1 жовтня 2021 року. До того Харді, Мішель Вільямс і Вуді Харрельсон в ролі серійного вбивці Клетуса Кессіді приєднається Наомі Харріс, яка зіграє любовний інтерес Кеседі. Оголошений рейтинг картини - PG-13.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий