На сайті "Матриці", А також на YouTube-каналі Warner Bros. з'явився перший На сайті "матриці" можна вибрати синю або червону таблетку і побачити перший тизер ukrfilmy.com Team
На сайті "матриці" можна вибрати синю або червону таблетку і побачити перший тизер

На сайті "Матриці", А також на YouTube-каналі Warner Bros. з'явився перший тизер-трейлер четвертої частини, яка отримає назву "Воскресіння" (Resurrections). Також став доступний новий постер.


Якщо зайти на сайт проекту, то вам запропонують вибрати синю або червону таблетки, а потім на екрані висвітляться фірмові зелені коди, після чого можна побачити перший тизер. Сам трейлер з'явиться вже завтра, 9 вересня.


Раніше в мережі з'явився опис цього самого трейлера, який вже показали деяким журналістам. У ньому нам покажуть Оброслого бородою Кіану Рівза, який ходить до терапевта, яким є герой Ніла Патріка Харріса.


Судячи з ролика, Нео знову мешкає в Матриці, і лікар прописує йому дві сині таблетки в день (в оригіналі саме синя таблетка зберігала людину всередині матриці). Потім він зустрічає в кав'ярні Трініті, але не впізнає її. Втім, як і вона його. В кінцевому підсумку він зустрічає декого одягненого як Морфеус, ось тільки це не оригінальний персонаж, а хтось, кого грає Яхья Абдул-Матін II.


До своїх ролей знову повернуться Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс. Також в "Матриці 4" з'являться Ніл Патрік Харріс, Джонатан Грофф, Пріянка Чопра, Яхья Абдул-Матін II і Джада Пінкетт Сміт.


Фільм вийде вже 16 грудня 2021 року.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий