Сцени з подружнього життя (2021) сезон 1

 • Scenes from a Marriage
 • Сучасна адаптація класичного серіалу Інгмара Бергмана досліджує любов, ненависть, бажання, моногамію, шлюб і розлучення на прикладі однієї американської пари. Впевнена в собі і амбітна Світу, керівник великої компанії, не задоволена своїм шлюбом, тоді як Джонатан, розважливий і поступливий професор філософії, всіма силами намагається зберегти їхні стосунки.

  Пропонуємо переглянути серіал Сцени з подружнього життя (2021) українською на нашому сайті.

  Дивитись Сцени з подружнього життя (2021) в гарній якості
  eye Переглядів: 28 222
  Відгуки до фільму Сцени з подружнього життя (2021) 3
  Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  1. Лана
   Лана Гости 19 жовтня 2021 23:36
   comment
   Серіал Бергмана входить до обов‘язкового перегляду у терапії пар. Колись почала, та не здолала далі першої серії, бо ніхто не порадив, що її варто просто перетерпіти. Душе шкода, бо, мабуть, раніше б передивилась свої погляди на відносини. Оскільки перегляд Бергмана до кінця в мене тільки запланований, порівняти не зможу, але сценарій надзвичайно потужний, якийсь час залишається «книжкове похмілля», коли постійно подумки вертаєшся до сюжету і переосмислюєш власне життя.
  2. oliya
   oliya Гости 18 жовтня 2021 14:34
   comment
   якщо чесно, дурня, якісь дурні марні страждання, невизначені бажання, тотальне небажання брати відповідальність за власні вчинки, навіть не рутина, 2 людей, котрі вирішили побавитись у шлюб, і щось пішло не так)))) словниковий запас цього фільму: не знаю, нічого, нічого такого, мені байдуже, вибач, я не можу про це говорити, я не можу це пояснити, що це?, я не знаю як себе почуваю, я не хочу і так по колу
  3. Леся
   Леся Гости 10 жовтня 2021 20:45
   comment
   А коли буде 4-5 серії ?