У серпні Marvel Studios випустила перші серії свого експериментального мультсеріалу «А що Marvel выпустила мультсериал «А що як...?». Розповідаємо, чому в коміксах все ще крутіше! ukrfilmy.com Team
Marvel выпустила мультсериал «А що як...?». Розповідаємо, чому в коміксах все ще крутіше!

У серпні Marvel Studios випустила перші серії свого експериментального мультсеріалу «А що як...?». Це перший власний анімаційний проект студії, який стане частиною загального канону. «А що як...?» присвячений тому, як могли б виглядати звичні історії, якби події в них пішли інакше.


У дев'яти півгодинних епізодах представлені альтернативні долі героїв Marvel. У першій серії сироватку суперсолдата отримує не Стів Роджерс, а британський агент Пеггі Картер. Вона стає капітаном Картер, а Говард Старк створює для Роджерса костюм, що нагадує броню Залізної людини. У другому епізоді Спустошувачі помилково забирають з Землі не Пітера Квілла, а Т'чаллу з Ваканди. Він стає зоряним Лордом, що змінює всю історію галактики. У третьому випуску Агенти Щ.И.Т. дізнаються про ініціативу Месників до того, як Нік Ф'юрі встигає зібрати команду, і вбивають кандидатів одного за іншим. У наступних серіях нас чекають також зомбі-супергерої, Альтрон з Камінням Нескінченності і Тоні Старк на іншій планеті.


Ми відкрили першоджерело мультсеріалу-серію коміксів «А що як...?», що виходять з 1977 року і донині, — щоб згадати кілька неймовірних сюжетів про героїв, про яких написано і намальовано найбільше альтернативних історій.


Капітан Америка


А що як Капітаном Америка став би Баки Барнс? («What If?», vol. 1, #5, 1977)

Стів Роджерс не замерзає в льодах і починає старіти, тому новим Капітаном Америка стає Бакі Барнс. Роджерсу ж дістається роль директора ІТ. Весь цей час, 21 рік, в комі знаходився Барон Земо. Прокинувшись, він вирішує вимістити свою злобу на Капітані Америка і вбиває Барнса, в крові якого не було сироватки. Після цього Стів Роджерс прибирає костюм капітана в шафу, так як більше не бачить гідних кандидатів.


А що як було б багато суперсолдатів? («What If?»vol. 2, #28–29, 1991)

Стів Роджерс рятує творця сироватки Авраама Ерскіна, і США вдається створити армію суперсолдат. Їй керує Роджерс, який стає лідером Щ.И.Т., а потім і президентом Америки. Роджерс дає всім американцям можливість стати надлюдьми, але виявляється, що сироватка працює тільки на білому населенні. Після довгих протестів суперсолдати фактично захоплюють владу в США і поступово вбивають майже всіх людей з надздібностями (крім своїх, зрозуміло). У продовженні з'ясовується, що країною весь цей час керував не Стів Роджерс, а його клон, в якого переселили свідомість Червоного Черепа.


Людина-павук


А що якби дядько Бен не загинув? («What If?», vol. 1, #19, 1980)

Пітер Паркер зупиняє злодія, і дядько Бен не гине. Паркер отримує суперздатності, але стає не героєм, а селебріті, якому цікаві тільки гроші і влада. У костюмі Людини-павука він знімається в кіно і ходить на телешоу. Редактора Daily Bugle Джея Джона Джеймсона дратує його популярність: всі говорять тільки про Людину-павука і не звернули уваги на смерть сина Джеймсона, який був астронавтом. Редактор прагне викрити Паркера і розкриває таємницю його особистості.


А що як він перетворився б на гігантського павука? («What If?», vol. 2, #88, 1996)

Пітер Паркер мутує в величезного монстра. У його сина Бена теж відкриваються павукові здібності, але, на відміну від Пітера, він може контролювати мутацію. Паркер-старший прагне знайти в крові сина антидот, але не встигає: діти, дошкуляли Бена в школі, прийшли до нього додому, і його батько не зміг утримати монстра всередині, назавжди втративши людську подобу.


Доктор Стрендж


А що як він би був учнем демона Дормамму? («What If?», vol. 1, #18, 1979)

Стародавній чарівник відмовляється вилікувати руки Стівену Стрейнджу, через що той погоджується на угоду з Бароном Мордо, службовцям демонові Дормамму. Стрендж одужує, але стає зарозумілим і прагне до необмеженої влади. В кінцевому рахунку демон нацьковує Стренджа на Стародавнього, який втратив підтримку інших чарівників. І лише втручання вищих сил допомагає Стівену прозріти.


А що як Тоні Старк став би верховним чарівником? («What If?», vol. 2, #113, 1998)

З вини Тоні Старка він разом з Стівеном Стрендж потрапляє в аварію, після якої Стрендж більше не може оперувати. Тоні Старк стає верховним чарівником, але залишається винахідником — його костюм поєднує в собі елементи вбрання Доктора Стренджа і Залізної людини. Щоб провчити Старка, Стрендж погоджується на угоду з демоном Дормамму. Тоні Старк намагається зупинити демона, а Стрендж усвідомлює свою помилку і допомагає йому замкнути Дормамму в його вимірі.


Тор


А що як Джейн Фостер стала б богинею грому? («What If?», vol. 1, #10, 1978)

Кохана Тора Джейн Фостер піднімає тростину Дональда Блейка (альтер его Тора) і сама перетворюється в богиню грому. Вона рятує Тора, захищає Землю від вторгнення прибульців, бореться з Локі в Асгарді і навіть протистоїть Мангогу-могутньої стародавньої сутності, створеної з гніву всіх ворогів Одіна. В кінці історії вона розлучається з Тором, а один просить її стати його дружиною і повернути молот. Фостер погоджується.


А що як Тор став би Всеотцем? («What If?», vol. 2, #107, 1998)

Один передає свій титул синові, і новим королем Асгарда стає Тор. Захисником землі замість себе він призначає Еріка Мастерсона, також відомого як Тандерстрайк. Тим часом демон Мефісто і Локі вирішують виманити Тора з Асгарда і випускають на Землю Магога і Дестроера (магічну броню з свідомістю). Тор разом з воїнами Асгарда спускається на Землю до Тандерстрайк, але у них виходить перемогти ворогів тільки за допомогою Одіна.


Залізна людина


А що як він продав би технологію Залізної Людини? («What If?», vol. 2, #64, 1994)

Старк патентує технологію своєї броні, і вона надходить у продаж. Через це багато супергерої перестають працювати на уряд, а костюми Залізної людини набувають навіть суперлиходії (в тому числі Доктор Дум!). Головною проблемою стає Магнето, для якого металеві костюми не страшні. Щоб перемогти його, Старк створює супер броню без металу в складі, але через напади Магнето уряд бере всіх мутантів під свій контроль. Тепер Старку доводиться шукати нове рішення, яке допоможе зберегти мир.


А що як Тоні Старк став би Доктором Думом? («What If? Iron Man: Demon in an Armor», vol. 1, #1, 2011)

У коледжі Віктор фон Дум заздрив Тоні Старку і створив машину, що дозволила поміняти їх свідомості місцями. Зайнявши тіло Старка, він стер йому пам'ять і сам став спадкоємцем фінансової імперії Stark Industries. Поки фон Дум розважався, Старку довелося пройти шлях з самих низів, щоб стати талановитим вченим і винайти свою броню. У фіналі Тоні Старк в тілі Віктора фон Дума розуміє, що його обдурили, але він все одно став героєм незалежно від свого походження.


Месники


А що як їх ніколи б не існувало? («What If?», vol. 1, #3, 1977)

Халк відмовляється приєднатися до команди, тому Месники так ніколи і не зібралися. Тор повернувся в Асгард, а Людина-мураха і Оса відмовилися від своїх костюмів. Халк же об'єднується з царем Атлантиди Немором. Щоб їм протистояти, Тоні Старк створює костюми для Хенка Піма і Джанет ван Дайн, але ніхто не може так само віртуозно володіти бронею Залізної людини, як її винахідник. Під час битви з Халком і Неймаром Старк гине, а разом з ним і ідея зібрати команду Месників.


А що як Танос став би Месником? What If? Infinity — Thanos», vol. 1, #1, 2015)

Таємничі будівельники знищують планету за планетою і беруть в полон сина Таноса, Тейна. Месникам доводиться збирати Галактичний Союз, щоб разом здолати загарбників. Танос вирішує підтримати супергероїв, але приховує від них свою реальну мету — врятувати сина. Всі Месники, крім Капітана Америка, приймають його. Щоб домогтися свого, Таносу доводиться вбити Стіва Роджерса і виставити все так, немов він загинув у бою. У підсумку Месники повірили титану і прийняли його в свою команду.

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий