9-06-2020, 15:05 Теодор Твомблі — самотній мрійник, що заробляє на життя пишучи проникливі листи на Вона 2013 ukrfilmy.com Team

Вона 2013

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Можна поділитись з друзями:
Теодор Твомблі — самотній мрійник, що заробляє на життя пишучи проникливі листи на замовлення. Увесь його час займає або робота, або відеоігри чи зустрічі з друзями. Вже рік, як вони із дружиною живуть порізно, однак Теодор не може знайти в собі сил щоб підписати документи на розлучення. Не вдалий шлюб та самотність гнітять чоловіка. Знаходячись на межі депресії він натрапляє на рекламу новітньої операційної системи, яка оснащена штучним інтелектом. Після недовгих роздумів, чоловік купує програмне забезпечення. Налаштовуючи систему Теодор обирає для штучного інтелекту жіночий голос.
Так у його житті з'являється Саманта. Система здається чоловікові дотепною та цікавою особистістю і несподівано для себе, Теодор починає відчувати, що все більше прихиляється до Саманти...
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼