Фільми українською без реклами

16-06-2020, 13:09 Після вторгнення інопланетян у Нью-Йорк минуло вже чимало часу, але Тоні Старка досі Залізна людина 3 2013 ukrfilmy.com Team

Залізна людина 3 2013

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 7.2
Трейлер
Поділитись з друзями:

Після вторгнення інопланетян у Нью-Йорк минуло вже чимало часу, але Тоні Старка досі мучать кошмари про той день. Щоб якось приглушити тривогу, Старк створює нові моделі костюма Залізної Людини й навіть безпілотний костюм, яким може керувати дистанційно, використовуючи Джарвіса — свого електронного помічника. Тим часом над країною нависає нова загроза. Лиходій, що називає себе Мандарином, влаштовує серію терактів у яких гинуть невинні. Тоні кидає виклик Мандарину, оголосивши про це по телебаченню, і отримує доволі швидку відповідь. Мандарину вдається знищити дім Старка кількома потужними ракетами. Тоні вдається врятувати Пеппер, але сам він падає в море і світ вважає його мертвим.

Тим часом Мандарин не планує зупинятись, і хтось змушений зупинити лиходія... 
Пропонуємо переглянути фільм Залізна людина 3 українською на нашому сайті.

Коментарі: 1

  1. Відгук залишив: Julia
    Хоч і фантастики я раніше не дивилася,але після перегляду я змінила свою думку і не помітила,як за день подивилася 3 частини "Залізної людини". Також окреме спасибі хочу сказати розробникам сайту.
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду