29-08-2020, 22:13 Світ вже не буде такий, як раніше. Щасливих людей зараз немає, вони просто мають одну Тихе місце 2 2020 ukrfilmy.com Team

Тихе місце 2 2020

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 9.5
Трейлер
Можна поділитись з друзями:
Світ вже не буде такий, як раніше. Щасливих людей зараз немає, вони просто мають одну мету в житті - вижити. Навколо світ повний монстрів, які полюють на людей, а знаходять їх по звуку. Сімейство Еббот стали жертвами цього світу, вони змушені переховуватися та знаходити місця, де монстри їх не знайдуть. Раніше біля їхнього дому була піщана стежка, яка не давала почути звуки монстрам, але зараз ще більше небезпеки у зовнішньому світі, куди вони змушені вийти. Чого тільки не пережили ці люди, які пробували вижити.Одна половина людей переконаний що об'єднавшись можна вижити, опозиція говорить про те, чим менше собі подібних тим легше. Хто ж правий в цій ситуації?
Пропонуємо переглянути фільм Тихе місце 2 українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼