Фільми українською без реклами

10-08-2020, 15:35 Емілі - загадкова і витончена бізнес-леді. Стефані - захоплена вихованням сина молода Проста послуга 2018 ukrfilmy.com Team

Проста послуга 2018

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Трейлер
Поділитись з друзями:
Емілі - загадкова і витончена бізнес-леді. Стефані - захоплена вихованням сина молода вдова. Вона обожнює готувати та робить усе аби бути зразковою матусею. Вони надто різні, щоб потоваришувати. Проте це все ж якось трапляється. 
Ефектна висока блондинка та скромна тихенька матуся - волею випадку стають подругами. Дружба їхніх синів стає першопричиною їхнього знайомства.
Для Стефані важливий уже сам факт того, що вона нарешті знайшла подругу. Проте ніхто не знає, що насправді на думці у цієї красуні. Навіть коханому чоловіку Емілі здається загадковою та далекою. Здавалося б, вона займає престижну посаду, має великий красивий дім та прекрасного чоловіка. От тільки сама Емілі, чомусь геть не виглядає щасливою.
Однак Стефані, яка просто в захваті від нової подруги, ніщо не відштовхне. Вона готова допомагати та підтримувати її, хай би що там не було. Стефані не хвилює навіть, що інші батьки потай насміхаються з неї. 
Пропонуємо переглянути фільм Проста послуга українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий