Фільми українською без реклами

8-10-2020, 18:44 Немає нічого вічного, і великі історії кохання не виключення. Харлі Квінн головна героїня Хижі пташки та фантастична Харлі Квін 2020 ukrfilmy.com Team

Хижі пташки та фантастична Харлі Квін 2020

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Поділитись з друзями:
Немає нічого вічного, і великі історії кохання не виключення. Харлі Квінн головна героїня фільму розлучається зі своїм коханим, та вирішує що вона більше не просто "подружка Джокера". Але вона не врахувала, що цей статус давав їй недоторканість і дізнавшись про те, що вона "самотня пташка", всі кому вона зіпсувала життя захочуть помсти. А таких не мало, і деякі з них дуже небезпечні. Але як виявилось, не вона одна шукала свободи та визволення в Готемі. Харлі та її подруги - Мисливиця, Чорна Канарка і Рене Монтоя, вирішують зібратись разом і надерти зад тим, хто вирішив, що вони легка здобич. В основному, кримінальному босу по кличці Чорна Маска, який дуже хоче поквитатись з красунями. 
В цій стрічці ви знайдете історію про розбите серце, справжню дружбу та прощення. Рекомендуємо до перегляду фільм Хижі пташки та фантастична Харлі Квін українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду