Стажер (2015)

У свої 70 Бен Вітакер геть не думає про пенсію. Попри вік йому важливо мати роботу і до його планів не входить спокійна та безтурботна старість. Саме тому Бен влаштовується стажером у модне онлайн-видання.

Виглядає це незвично, і колектив спершу доволі підозріло ставиться до нового колеги. Але чоловік не збирається опускати руки й робить все, що може аби показати, що він - нітрохи не гірший у роботі, аніж куди молодші колеги. Присутність Бена справді виправдовує себе. Його ненав’язливі поради та ідеї додають нового життя у роботу видання. Як не крути, а життєвий досвід стажера справді справляє враження.

Здавалося б - навіщо ця робота чоловіку, який вже давно забезпечив собі спокійну старість? Однак Бен втратив дружину і ніщо не може допомогти йому впоратись із пусткою в душі. Ні подорожі, ані книги чи фільми не змогли зробити для чоловіка того, що зробила робота. Він опиняється в оточенні молодих людей, у компанії, яка знається на своїй справі. І це йому так само до душі. 

Так, несподівано для усіх,  Бен Вітакер стає справжнісінькою душею компанії. Незвичний стажер настільки вдало налагоджує спілкування з колегами, що навіть його безпосередня начальниця Джулс Остін не втомлюється дивуватись цьому вмінню. 

Стажер - це легка та весела комедія із неперевершеними Енн Гетевей та Робертом Де Ніро у головних ролях.  
Пропонуємо переглянути фільм Стажер українською на нашому сайті.

Дивитись Стажер (2015) безкоштовно в хорошій якості
Переглядів: 433
Переглядів: 433
Відгуки до фільму Стажер (2015) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий