У високій траві (2019)

Захоплююча та моторошна історія, знята за мотивами однойменної повісті Стівена Кінга. 

Брат та сестра зупиняються обабіч дороги, щоб відпочити від мандрівки. З поля, що поруч, вони чують благання про допомогу. У траві загубився маленький хлопчик, який ніяк не може вийти. Попри те, що Беккі на шостому місяці вагітності, вона вирушає за братом, який не думаючи заходить у траву, щоб допомогти хлопчику.

Але коли брат із сестрою опиняються на полі, щось відбувається. Вони розуміють, що хлопчик та його батьки, які також не можуть знайти виходу, загубились не просто так. Кел та Беккі опиняються в пастці у високій траві, яка і не думає про милість. Минає не так багато часу, коли головні герої розуміють, що потрапили в небезпеку. Але тепер їх турбують не пошуки загубленого у траві хлопчика. Тепер вони бояться врешті-таки знайти…

Невдовзі герої дізнаються, що сила, яка так затято і майстерно жахає своїх полонених, якось пов’язана із величезним каменем, покритим рунами. Кам’яна брила стоїть у самому центрі проклятого поля і розгадати її призначення навряд чи можливо…

 Повість “У високій траві” написана Кінгом у співавторстві із його сином Джо Гіллом. Стрічка, як і новела, нагадують класичний, вже давно всіма бачений жахастик “по Кінгу”. Попри невисокий бюджет, фільм отримав досить позитивні відгуки глядачів та критиків. 

У стрічці зіграв вже відомий ролями у третій частині горору “Анабель” та другому фільмі “Закляття” Патрік Вілсон. Головні ролі зіграли Лейсла Де Олівейра, Гаррісон Гілбертсон, Рейчел Вілсон та інші. Пропонуємо переглянути фільм У високій траві українською на нашому сайті.

Дивитись У високій траві (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 465
eye Переглядів: 465
Відгуки до фільму У високій траві (2019) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий