18-11-2020, 16:30 Романтична Різдвяна комедія з Емілією Кларк та Генрі Голдінгом у головних ролях. Фільм Щасливого Різдва (2019) ukrfilmy.com Team

Щасливого Різдва (2019)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Романтична Різдвяна комедія з Емілією Кларк та Генрі Голдінгом у головних ролях. Фільм розповідає про життя дівчини, на ім'я Кейт. Вона цинічна, егоїстична, але разом з тим доволі мила. Все її життя це робота ельфом в магазині різдвяних товарів. Це не дуже подобається Кейт, але виходу немає, адже дівчині дуже потрібні гроші. Насправді ж, Кейт просто ненавидить Різдво, всіх тих щасливих людей і дуже заздрить парам які щасливі, адже вона самотня, з купою боргів і їй зовсім не до святкувань. Але все змінюється коли вона зустрічає Тома. Милого і здається хорошого хлопця який показує їй життя з іншого боку. По трохи, все налагоджується. Але чи дійсно це так?
Крім Емілії Кларк та Генрі Ґолдінґа, у фільмі ще також зіграли такі актори як:Мішель Єо, Емма Томпсон, Ребекка Рут, Петер Мюґінд та інші. Режисером виступив Пол Фіг. Фільм натхненний славетним хітом Джорджа Майкла «Last Christmas». Автором сценарію стала Емма Томпсон.Окрім назви, що базується на пісні Джорджа Майкла "Останнє Різдво", у фільмі будуть використані також невидані пісні Джорджа Майкла. Це вже друга співпраця між Полом Фейгом і Генрі Голдінгом після фільму "Проста послуга" (2018), де Голдінг також виконував одну з ключових ролей. Прем'єра фільму відбулась 8 листопада 2019 року. Фільм зібрав багато позитивних відгуків як від глядачів, так і від критиків.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду