Джентльмени (2020)

Гучне повернення режисера Гая Річі до гангстерського кіно стало однією із головних  кіноподій цього року. Такі очікувані “Джентльмени” оповідають про наркобарона Міккі Пірсона. Його бізнес сягнув піку свого розвитку. Імперія з продажу марихуани, створена Міккі, приносить чималий прибуток, а завдяки продуманій схемі, ризик утримання такого бізнесу зводиться до мінімуму. Пірсон більше не хоче займатись цим бізнесом. В його мріях - спокійний час разом із дружиною та свобода від будь-якої незаконної діяльності. 

Але завжди є ті, хто прагне виторгувати кращу ціну, попри те, що авторитет Міккі не так просто похитнути. Він з тих, хто вже давно міцно стоїть на ногах. Маленькі перешкоди могли б зійти зацікавленим з рук, але на кону опиняється дещо, що для Міккі Пірсона цінніше за будь-які гроші. І це - життя його дружини. 

Пристрасті посилюються, й особлива манера подачі сюжету додає історії ще більшого динамізму та гостроти. Цим Гай Річі завжди був особливий в очах усього світу - його фільми легше відрізнити від решти, тому що так не знімає більше ніхто.

Повний огляд фільму та цікаві факти про процес створення стрічки можна знайти у нашій кінорубриці.
Але якщо чекати - це варіант не для вас, отже саме час дізнатись, хто ж посягнув на авторитет та багатство Міккі Пірсона і що, врешті-решт, з того вийшло.

Дивіться фільм Джентльмени українською!

Дивитись Джентльмени (2020) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 563
eye Переглядів: 563
Відгуки до фільму Джентльмени (2020) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий