Фільми українською без реклами

20-11-2020, 18:57 Гучне повернення режисера Гая Річі до гангстерського кіно стало однією із головних Джентльмени 2020 ukrfilmy.com Team

Джентльмени 2020

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 8.1
Трейлер
Поділитись з друзями:

Гучне повернення режисера Гая Річі до гангстерського кіно стало однією із головних  кіноподій цього року. Такі очікувані “Джентльмени” оповідають про наркобарона Міккі Пірсона. Його бізнес сягнув піку свого розвитку. Імперія з продажу марихуани, створена Міккі, приносить чималий прибуток, а завдяки продуманій схемі, ризик утримання такого бізнесу зводиться до мінімуму. Пірсон більше не хоче займатись цим бізнесом. В його мріях - спокійний час разом із дружиною та свобода від будь-якої незаконної діяльності. 

Але завжди є ті, хто прагне виторгувати кращу ціну, попри те, що авторитет Міккі не так просто похитнути. Він з тих, хто вже давно міцно стоїть на ногах. Маленькі перешкоди могли б зійти зацікавленим з рук, але на кону опиняється дещо, що для Міккі Пірсона цінніше за будь-які гроші. І це - життя його дружини. 

Пристрасті посилюються, й особлива манера подачі сюжету додає історії ще більшого динамізму та гостроти. Цим Гай Річі завжди був особливий в очах усього світу - його фільми легше відрізнити від решти, тому що так не знімає більше ніхто.

Повний огляд фільму та цікаві факти про процес створення стрічки можна знайти у нашій кінорубриці.
Але якщо чекати - це варіант не для вас, отже саме час дізнатись, хто ж посягнув на авторитет та багатство Міккі Пірсона і що, врешті-решт, з того вийшло.

Дивіться фільм Джентльмени українською!

Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду