Після сварки (2020)

Тесса важко переживає розлучення з хлопцем. У Хардіна за плечима багатий досвід, і його минуле постійно про себе нагадує. Вони були ідеальною парою. Але між ними стала брехня, і тепер вони просто спогад один для одного. Кожен з них намагається жити далі. Але це дуже важко враховуючи, що почуття не проходять. Героям фільму «Після сварки» доведеться пережити безліч випробувань, якщо вони хочуть зберегти свою любов. Але чи хочуть вони? Тесса не налаштована на відносини з Хардіном, вона хоче рухатись далі. А Хардін, ніяк не може себе пробачити за минуле, і хоч теж не проти рухатись далі, не може забути Тессу. Що ж буде з стосунками героїв далі?

Головних героїв фільму зіграли Джозефін Ленгфорд та Хіро Файнс-Тіффін. Для Джозефін це був перший серйозний досвід в кіно, в той час, як Хіро вже зіграв в досить популярному сиквелі про Гаррі Поттера, там він зіграв роль малого лорда Волан-Де-Морта.

Також фільм доповнили такі актори як Ділан Спроус, Кендіс Кінг, Інанна Саркіс, Сельма Блер, Чарлі Вебер, та інші. Режисером фільму став Роджер Камбл. Сценаристами стали Анна Тодд і Маріо Селайї. Фільм знятий за однойменним романом 2014 року «Після сварки», який написаний Анною Тодд, та також є сиквелом до фільму «Після». Прем'єра відбулась 2 вересня 2020 року. Фільм зібрав позитивні відгуки від глядачів та критиків. Пропонуємо переглянути фільм Після сварки українською на нашому сайті.

Дивитись Після сварки (2020) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 45 515
eye Переглядів: 45 515
Відгуки до фільму Після сварки (2020) 1
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  1. Софія
    Софія Гости 9 вересня 2021 21:43
    comment
    Дуже крутий фільм!