Фільми українською без реклами

23-11-2020, 17:52 Фільм розповідає про чотирьох друзів. В них одна мета - жити в достатку, і не докладати Карти, гроші і два ствола (1998) ukrfilmy.com Team

Карти, гроші і два ствола (1998)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 8.2
Трейлер
Поділитись з друзями:
Фільм розповідає про чотирьох друзів. В них одна мета - жити в достатку, і не докладати зусиль. Проблема в тому, що це все вони вирішили зробити не законно. Еді, Том, Мило і Бекон мають кожен свої фішки. Ед професійний гравець. Бекон і Том, дрібні грабіжники, які мають свою межу і ніколи її не переходять. А Мило, не займається нічим незаконним взагалі, хоч і не цурається трохи заробити незаконно. Герої знаходять можливість, в їхньому місті один з кримінальних авторитетів, за кличкою Гаррі Топор, створює гру на величезні виграші. Друзі вирішили спробувати свою удачу. Але вони не врахували, що Гаррі ніколи не програє. Тепер їм необхідно, або обіграти мафіозі або готуватись віддавати борг. Адже, Гаррі не простий хлопець, і просто так борги не вибачає. Як же обернеться доля хлопців?
У фільмі зіграли такі актори як Джейсон Флемінг, Декстер Флетчер, Нік Моран, Джейсон Стейтем, Стівен Макінтош, музикант Стінг, Нік Марк, та інші. Режисером став Гай Річчі. Актор який зіграв Баррі «Баптиста», захворів під час зйомок, як всі думали на просту застуду. Згодом, з'ясувалось, що актор захворів на рак та за місяць до прем'єри помер. Тому, рна афіші фільму йому дали особливе місце, хоч і роль в нього була другорядна. Також, для актора Джейсона Стейтема це був перший фільм який став його дебютом. Прем'єра фільму відбулась ще в 1998 році, але фільм досі в списку 250 кращих фільмів за версією IMDb, і має рейтинг 8.2.
Пропонуємо переглянути фільм Карти, гроші і два ствола українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду