Фільми українською без реклами

24-11-2020, 11:14 Фільм «Рок-н-рольщик» - це зіткнення злочинних угрупувань. В кожного з них своя історія. Рок-н-рольщик (2008) ukrfilmy.com Team

Рок-н-рольщик (2008)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 7.3
Трейлер
Поділитись з друзями:
Фільм «Рок-н-рольщик» - це зіткнення злочинних угрупувань. В кожного з них своя історія. Олігарх Юрій Омовіч і кримінальний авторитет Ленні Коулу, мають спільну справу на сім мільйонів. Омовіч повинен заплатити Коулу таку суму за дозвіл на будівництво стадіону. Як заставу Омовіч віддає Ленні свою щасливу картину. Щоб уникнути зайвих проблем з податковою, олігарх звертається до бухгалтера Стеллі. Але Стеллі не така проста як здається, дізнавшись про угоду, вона наймає зграю, щоб вкрасти гроші, які будуть транспортуватися. Але в зграї є ще свої мотиви, адже вони не просто кримінальні люди, вони старі знайомі Ленні і мають з ним свої справи. А тут ще син Ленні, рок-зірка Джоні Фунт, зявляється ні з відки. Він краде картину, і пропадає з нею. І все стає ще більш заплутано. 
В фільмі зіграли такі актори як Джерард Батлер, Том Вілкінсон, Тенді Н'ютон, Марк Стронг, Ідріс Ельба, Том Гарді, та інші. Режисером картини став Гай Річі. Прототипом одного з героїв, а саме Юрія Омовіча, став російський бізнесмен Роман Абрамович. Також, до фільму мала б бути випущена друга частина, і навіть більше, ціла трилогія. Але через свою зайнятість, Річі повідомив, що продовження буде, але чекати його найближчим часом не варто. Фільм був посередньо сприйнятий критиками, та глядачами. Пропонуємо переглянути фільм Рок-н-рольщик  українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду