Великий куш (2000)

Великі гроші, великі проблеми. Діамант, який довірили перевозити незграбі Френку - дуже великий, та і проблеми він несе за собою теж досить великі. Про особливий вантаж дізналися сторонні особи, і тепер вони хочуть привласнити діамант собі. 

До того ж у Френка проблема з азартними іграми. Та і камінь, не такий простий, він ніби притягує до себе злодіїв. 

Компанія мисливців за коштовністю зростає. І все більше людей виявляють себе втягнутими в цю божевільну гонитву, нагородою в якій для багатьох може стати смерть. Чи вдасть Френку перевезти діамант, і зберегти своє життя? 

В фільмі взяли участь такі актори як Бенісіо дель Торо, Денніс Фаріна, Вінні Джонс, Бред Пітт, Рад Сербеджа, Джейсон Стетем, та інші. Режисером фільму став Гай Річі. Під час створення картини, було використано документальні фільми про найбільш безглузді пограбування для того, щоб відтворити всі безглузді сцени, як можна реальніше. Також, Бред Піт після фільму "Карти, гроші, два стволи" був настільки захопленим гангстерською атмосферою, що сам попросив Річі про роль у фільмі "Великий куш".

Фільм зібрав безліч позитивних відгуків від глядачів і критиків. Також, фільм послужив основою для однойменного телесеріалу який вийшов на екрани в 2017 році. В серіалі є багато відсилок до інших фільмі Річі, таких як "Карти, гроші, два стволи" та "Рок-н-рольщик".

Пропонуємо переглянути фільм Великий куш українською на нашому сайті.

Дивитись Великий куш (2000) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 456
eye Переглядів: 456
Відгуки до фільму Великий куш (2000) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий