24-11-2020, 18:43 Вілі Вонка, справжній експерт в шоколаді. Колись його фабрика була успішна, але все Чарлі та шоколадна фабрика (2005) ukrfilmy.com Team

Чарлі та шоколадна фабрика (2005)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Вілі Вонка, справжній експерт в шоколаді. Колись його фабрика була успішна, але все змінилось. Коло його секрети почали продавати, він закрив фабрику назавжди та більше ніколи не пускав туди людей. Його шоколад і надалі був найсмачнішим в сіті, але за межі огорожі фабрики більше не ступала нога людини. І ось весь світ потрясла новина - в шоколадках Вонки, заховано 5 квитків, для щасливчиків які зможуть подивитись на фабрику, на додаток, один з них отримає особливий сюрприз. Перши квиток знайшов хлопчик Август Глуп, він обожнював їсти шоколад тоннами. Другий білет знайшла Верука Соль, балувана татова доця заможного мультимільйонера. Третій квиток знайшла дівчинка Віолета, цілеспрямована спортсменка. Четвертий - геймер Майк, який за допомогою математичних розрахунків вирахував де буде знаходитись білет. І останнім щасливчиком став хлопчик, на ім'я Чарлі. Він отримував шоколадку раз на рік, і його дідусь колись працював на фабриці. Разом з дідусем. вони пішли досліджувати фабрику. Пригоди і неймовірні відкриття чекали Чарлі, але залишається одне питання. Хто отримає обіцяний приз?
У фільмі знялись такі актори як Джонні Депп, Фредді Гаймор, Девід Келлі, Гелена Бонем Картер, Ноа Тейлор, Міссі Пайл, та інші. Режисером став Тім Бертон. Фільм був знятий за однойменною книгою Роальда Дала. Прем'єра відбулась 25 серпня 2005 року. Фільм зібрав позитивні відгуки від глядачів та критиків.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду