25-11-2020, 11:42 Місто Хелловін — це світ фантазій, в якому живуть монстри, привиди, гулі, зомбі, гобліни, Жах перед Різдвом (1993) ukrfilmy.com Team

Жах перед Різдвом (1993)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
 • IMDb - 8.0
Трейлер
Місто Хелловін — це світ фантазій, в якому живуть монстри, привиди, гулі, зомбі, гобліни, мумії, упирі, вовкулаки та відьми. Джек Скеллінгтон, за прізвиськом «Гарбузовий король» - лідер міста. Він керує організацією щорічного святкування Хелловіну. І це вже не вперше. Джеку настільки набридло щорічне однакове святкування, що в нього немає ніякого ентузіазму до приготування. В пошуках натхнення, Джек бродить лісом. Він натрапляє на дивні дерева, кожне з яких є символом якогось свята. Він відкриває для себе, таке свято як Різдво. Зачарований, дивним для нього святкуванням, Джек вирішує, що хоче принести це свято в своє місто. Більше того, він хоче стати замість Санти. Розповідаючи свою ідею жителям, вони не зовсім вірно розуміють Джека. І починає відбуватись справжнє страхітливе Різдво: людей лякають, Санту викрадають і мало не вбивають, і все це без відома Джека. Тепер йому треба врятувати Санту, і зберегти дух Різдва. Та чи вдасться нашому героєві це зробити? 
В фільмі взяли участь такі актори як Денні Елфман, Крис Сарандон, Кетрін О`хара, Вільям Хіккі, Пол Рубенс та інші. Режисером став Генр Селік, а ідея картини належить Тіму Бертону. Також, Бертон виступив продюсером картини. Пісні та музику до фільму написав Денні Ельфман, який також озвучував вокал Джека Скеллінгтона. Фільм став фінансово успішним, а також зібрав багато позитивних відгуків.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду