25-11-2020, 12:21 Фільм «Гремліни» це комедія та жахи в комплекті. Фентезійна історія про Зубастиків, які Гремліни (1984) ukrfilmy.com Team

Гремліни (1984)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
 • IMDb - 7.3
Трейлер
Фільм «Гремліни» це комедія та жахи в комплекті. Фентезійна історія про Зубастиків, які не дадуть засумувати. Винахідник Пельтцер відвідує китайську крамницю в  Чайна-тауні. Серед різноманітних східних речей, він бачить кумедного вихованця господарів - фантастичного звіра могвая. Миле створіння здається Пельтцеру ідельним різдвяним подарунком для сина. Обманом отримавши могвая, він називає крихітку Гізмо і привозить додому. Вся сім'я радіє появі такого дива в домі, адже могвай дуже милий і пухнастий. Бавлячись з ним, Пельтцери забувають три головні правила поводження з могваями: не мочити водою, не лякати яскравим світлом і не годувати пухнастиків після півночі. Безвідповідальність нових господарів обертається великими неприємностями. Перші краплі води, що намочили Гізмо, призводять до появи п'яти нових могваїв - недружніх, галасливих і бешкетних. А заборонена вечеря після півночі перетворює нешкідливих істот в злісних підступних гремлінів, що обожнюють шкодити людям. І коли гремліни вириваються на свободу, вони перетворюють місто в пекло. 
В фільмі знялись такі актори як Джон Луї, Кей Люк, Дон Стіл, Сьюзен Берджесс, Скотт Брейді, та інші. Режисером став Джо Данте, а продюсером Стівен Спілберг. Фільм вийшов на екрани в 1984 році. Він отримав позитивні відгуки від критиків та глядачів, але був признаний занадто жорстоким для дітей, та занадто похмурий для Різдвяної казки.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду