25-11-2020, 14:47 Крампус, це антипод Санта-Клауса. З давніх-давен, він бродить по світу в пошуках нечемних Крампус: Викрадач Різдва (2015) ukrfilmy.com Team

Крампус: Викрадач Різдва (2015)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Крампус, це антипод Санта-Клауса. З давніх-давен, він бродить по світу в пошуках нечемних дітей, які не вірять в Різдво. І одного разу він навідався до сім'ї Макса. Сім'я Макса дуже нещасна. Вони без особливого захвату зустрічають Різдво. Ще й сестра мами з буркотливим чоловіком, і забіяками дітьми мають приїхати. Від цього їм всім зовсім не хочеться свята. Батьки мріють, щоб це все швидше пройшло, сестра втекти з дому на вечірку, а Макс просто хоче щасливого Різдва. Хлопець щиро вірить в Різдво. Він написав Санті величезного листа, де озвучив всі свої дитячі страхи, і побажав, щоб все в їхній сім'ї було добре. Та зібравшись за столом, його двоюрідні сестри, показують йому лист і з насмішкою озвучують всі бажання Макса. Беззахисний і розчарований Макс, вириває з їх рук листа і рве на шматки. Розчарований всіма подіями, хлопець йде до своєї кімнати. Він плаче, і говорить що більше не вірить в Різдво. Саме це і було необхідно злому Крампусу. В цей же вечір, починається люта заметіль і починають творитись дивні речі. Монстри на чолі з Крампусом атакують будинок Макса. Чи залишать вони когось в живих? 
В фільмі знялись такі актори як ЕмДжей Ентоні, Адам Скотт, Тоні Коллетт, Стефанія Оуен, Кріста Штадлер, та інші. Режисером став Майкл Догерті. На екрани фільм вийшов 24 грудня 2015 року. Він зібрав позитивні відгуки як від критиків, так і від глядачів, перевищивши свої касові збори ще в перші два тижні прокату.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду