Динамічний, напружений та неповторний. Так можна схарактеризувати недавній фільм Гая Річі Небезпечні “Джентльмени” Гая Річі. Рецензія на фільм ukrfilmy.com Team
Небезпечні “Джентльмени” Гая Річі. Рецензія на фільм

Динамічний, напружений та неповторний. Так можна схарактеризувати недавній фільм Гая Річі “Джентельмени”. Режисер здивував усіх, коли після тривалої перерви повернувся у жанр кримінального кіно. Саме унікальний стиль Гая Річі й завоював режисеру любов та популярність у світі. 

Критики погоджуються, що перші фільми Гая Річі справді стали зразком культового кримінального кіно. “Карти, гроші, два ствола” та “Великий куш” відрізняються від тих стрічок, які ви бачили раніше. Критики можуть довго сперечатись, однак усі погоджуються, що стиль Гая Річі - неповторний. І коли мова заходить про повернення до витоків, ці роботи режисера важко оминути увагою.

“Джентельмени” - від початку виграшний у всіх сенсах фільм. У 2018 році на Каннському кінофестивалі світ вперше почув про майбутній проєкт. У прокат стрічка вийшла взимку 2020 року.  Головні ролі зіграли Меттью Мак-Конегі, Генрі Голдінг та Г'ю Грант. Впізнавані обличчя підігріли інтерес до фільму не менше, аніж заява про жанр та сюжет стрічки. 

Сюжет обертається навколо наркоторговця Мікі Пірсона, який знайшов спосіб вирощувати марихуану, уникаючи зайвих поглядів та питань влади. Головний герой створив цілу імперію, вибудував безпрограшну систему та завоював авторитет у злочинному світі. Тепер він хоче відійти від справ та назавжди покинути свій бізнес. На кону опиняється чимала сума. На додачу - авторитет Пірсона може постраждати. Коли містом ширяться чутки про те, що він бажає відійти від справ, з’являється надто багато бажаючих урвати свій шматок. 

Уже з перших секунд фільму віддані фанати можуть помітити впізнаваний стиль Гая Річі. У випадку “Джентельменів”, режисер займався не лише постановкою кіно, але так само долучився до написання сценарію. 

Самі ж актори зізнавались, що робота над цим фільмом була справді творчою. Цілком можливо, що безліч ситуацій, які ми бачимо на екрані можуть виявитись вдалою та дотепною імпровізацією. 

Так це насправді чи ні - вирішувати вам. Якщо у пошуках небанального динамічного кіно з хорошим гумором ви натрапили на цю сторінку - отже саме час переходити на сторінку фільму і дивитись Джентельмени українською онлайн.

Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду