Новий Джокер вийшов у світ у 2019 році та майже одразу виправдав неоднозначні відгуки Шлях Джокера - підготовка Хоакіна Фенікса до ролі ukrfilmy.com Team
Шлях Джокера - підготовка Хоакіна Фенікса до ролі

Новий Джокер вийшов у світ у 2019 році та майже одразу виправдав неоднозначні відгуки критиків. Стрічка отримала рейтинг 17+ через використання сцен жорстокості та похмуру атмосферу. Одначе, у прокаті “Джокер” зібрав більше мільярда доларів та впевнено посів сьоме місце у переліку найбільш касових фільмів.

Стрічка викликала зацікавлення глядачів, та подекуди обурення критиків, але це пішло фільму лише на користь. Загальне визнання отримала акторська гра Хоакіна Фенікса та музичний супровід фільму. І якщо з музикою все цілком зрозуміло, то підготовка до ролі Джокера була нелегкою. 

Ось декілька етапів, через які Хоакіну довелось пройти, готуючись до ролі:

Для ролі актор схуднув на 24 кілограми. Добова норма калорій актора у цей час була 300 калорій. Сам Хоакін Фенікс зізнався, що набирав ці калорії з допомогою яблук та спаржі. Така жорстока дієта дозволила актору скинути вагу всього за кілька місяців.

На етапі підготовки, Хоакін близько місяця вивчав відеозаписи з психічнохворими людьми, та тренував божевільний сміх Джокера.

Про цю роль актор мріяв давно й ідея грати нетипового персонажа не аби як цікавила його.

Окрім того, актор обмежував себе у спілкуванні з друзями, та навіть перегляді реклами. Не можна заперечувати, що така жорстока дієта давалась актору не легко. Однак постійний нагляд за своїм здоров’ям та наполеглива робота принесли Хоакіну декілька престижних нагод та популярність у світі.

Дивитись фільм Джокер на ukrfilmy.com - українською в хорошій якості.

Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду