Хороші фільми - не рідкість, але кіноіндустрія рухається вперед дуже швидко й обрати Що подивитись з дітьми на вихідних? ukrfilmy.com Team
Що подивитись з дітьми на вихідних?

Хороші фільми - не рідкість, але кіноіндустрія рухається вперед дуже швидко й обрати справді хороший фільм для перегляду з дітьми стає важко. Серед великого розмаїття стрічок ви могли втрати справді цікаву картину. Саме тому пропонуємо вашій увазі підбірку фільмів, які будуть цікавими діткам, та змусять не нудьгувати батьків.

Ми купили зоопарк

Головний герой фільму - молодий вдівець, якому доводиться будувати своє життя по-новому після смерті дружини. Не знаючи з чого почати, чоловік вирішує змінити геть все. Він переїздить за місто і купує будинок, на задньому подвір’ї якого - справжній зоопарк. Поки молодша донька радіє змінам, його старший син мусить змиритись із новим життям. Не все дається легко, але можливо саме тут герої зможуть почати нову, щасливу сторінку життя?..

Мері Поппінс повертається

Добра та душевна історія про Мері Поппінс не має терміну актуальності. Однак Мері Поппінс може з’являтись не лише тоді, коли того потребують діти. Що як дорослим теж іноді потрібна допомога?

Ця історія розгортається 25 років опісля подій першої частини. Сім’я, яка щойно втратила матір, переживає не надто легкі часи. Діти потроху прощаються із безтурботністю дитинства, адже тепер на їхні плечі лягають геть не дитячі обов’язки. Так могло б тривати й надалі, якби не несподівана поява Мері Поппінс.

Тоґо 

Якщо ваша дитина обожнює собак, ця стрічка неодмінно буде їй цікавою. На екрані втілена історія порятунку враженого дифтерією міста Нома, що на Алясці. У естафеті, покликаній доставити ліки, брало участь близько 20 погоничів із своїми собачими упряжками. Один із останніх учасників забігу - Леонард Сеппала подолав рекордні 146 кілометрів та передав ліки наступному погоничу. Разом із ватажком повозки - хаскі Тоґо, погонич подолав 32 кілометри крижаної дороги між мисом Деббі і Декстер. Завдяки їхнім зусиллям, вражене дифтерією місто було врятоване.

Місіс Даутфайр

Дотепна комедія про нелегкі стосунки батьків та дітей під час розлучення. У житті головного героя з’являється невдача за невдачею. Його звільняють з роботи, дружина йде геть, й до того ж дозволяє батьку бачити дітей всього раз на тиждень. Саме тому чоловік наважується скористатись своїм талантом актора та наймається нянею у власну сім’ю.

Реальна сталь

Чудовий фільм для спільного часопроведення батька та сина і не лише. Головний герой - колишній боксер Чарлі намагається повернути крихти колишньої слави, тренуючи роботів. У сучасному світі людям більше не можна займатись боксом. Але залишаються роботи. Проте головному герою ніяк не вдається вибороти перемогу. Того, хто міг би допомогти чоловіку та повернути його віру в себе, він несподівано знаходить просто на звалищі.


Який фільм сподобався вам найбільше? 

Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду