Історія про іграшок, що оживають з’явилась на екранах 22 листопада 1995 року. Мультфільм Чим особлива “Історія Іграшок”? Декілька фактів про закулісся мультфільму ukrfilmy.com Team
Чим особлива “Історія Іграшок”? Декілька фактів про закулісся мультфільму

Історія про іграшок, що оживають з’явилась на екранах 22 листопада 1995 року. Мультфільм розповідає про улюблену іграшку хлопчика, який не підозрює, що його цяцьки живі. Тим часом ковбой Вуді та решта героїв живуть своїм життям та потрапляють у різні пригоди.

“Історія іграшок” стала першим мультфільмом, створеним повністю з допомогою комп’ютерної графіки. За словами розробників, створення одного кадру займало в середньому від 4-х до 12-ти годин. 

“Історія іграшок” входить у 20-ку кращих мультфільмів всіх часів, і не дарма. Мультфільм став першим серед подібних собі, володарем премії “Оскар” у категорії "Найкращий сценарій". 

Планувалось, що подругу ковбоя Вуді мала зіграти Барбі. Однак, Pixar не вдалось отримати права на використання цього персонажа. Компанія Mattle пояснила відмову тим, що характер та індивідуальність ляльки Барбі діти повинні вигадувати самі. Згодом, коли “Історія іграшок” завоювала серця глядачів, Mattle змінила політику та попросила додати персонаж Барбі до подальших частин мультфільму.

Як відомо, створенням мультфільму займались спільно дві студії - Disney та Pixar. В той час власником Pixar був Стів Джобс. Саме тому у кадрі “Історії іграшок” можна помітити продукти компанії Apple. Цікаво, що надалі Джобс дозволяв використовувати зображення техніки Apple лише поруч із позитивними персонажами.

До слова, один із негативних персонажів мультфільму мав реальний прототип. Персонаж Сіда Філліпса - хлопчика, який обожнював ламати іграшки, змалювали із тодішнього працівника студії Pixar. Він розважався тим, що розбирав іграшки та створював з їхніх деталей дивних та химерних створінь.

Цю та інші частини “Історії іграшок” шукайте на сайті. Це чудовий спосіб провести час за доброю позитивною історією. Окрім того, усі частини “Історії іграшок” часто рекомендують для тих, хто не знає що подивитись із дітьми.


Більше про найкращі фільми для сімейного перегляду шукайте за посиланням.

Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду