Всі ми пам'ятаємо Роберта Патінсона як головного героя саги “Сутінки” за нашумівшим, у З серцеїда-вампіра в героя Готему!  Роберт Паттінсон в новій екранізації “Бетмена” ukrfilmy.com Team
З серцеїда-вампіра в героя Готему!  Роберт Паттінсон в новій екранізації “Бетмена”
Всі ми пам'ятаємо Роберта Патінсона як головного героя саги “Сутінки” за нашумівшим, у свій час, романом геніальної Стефані Маєр. Але це далеко не єдиний фільм актора. У цій статті  ми частково розглянемо фільмографію Роберта Паттінсона та розкажемо як  головний вампір америки став новим Бетменом.
    Роберт Томас Дуґлас Паттінсон, це повне імя актора став відомим за рахунок ролі Едварда Калена у романтично-фантастичному фільмі по мотивах книг Стефані Маєр “Сутінки”. Але це далеко не перша роль актора. До зйомок в сазі “Сутінки”, Роберт встиг знятись в не менш популярному сиквелі про маленького хлопчика під назвою “Гаррі Поттер”. Звичайно, Паттінсон не отримав там головну роль, але йому вже тоді вдалось запам'ятатись глядачеві. Після зйомок у “Гаррі Поттері”,  Патінсон розпочав свою історію у “Сутінках” та паралельно знімався в інших кінокартинах, таких як: “Пам'ятай мене”, до слова Паттінсон став також виконавчим продюсером фільму,   “Води Слонам”, “Любий друг”, “Ровер”, “Зоряна Карта”, та інші. Фільмографію актора можна було б описувати нескінченно. Лише цього року, актору вдалось отримати роль в фантастичному екшен-трилері “Тенет” та психологічному трилері “Диявол завжди тут”. 
І також, цього року, було анонсовано, що Паттінсон отримав головну роль у новій екранізації “Бетмена”. Відомо, що планується випустити трилогію з Паттінсоном у головній ролі. Серед фанатів DC фільм вже називають “Бетмен Метта Рівза”, так як і раніше називали “Бетмен Тіма Бертона” та “Трилогія Нолана”. Також до акторського складу “Бетмена” приєднались  Енді Серкіс, Колін Фаррелл, Зої Кравіц та інші.
Після короткої перерви, актори вже вийшли на знімальний майданчик, до слова Паттінсон який також хворів на коронавірус, теж вже здоровий і продовжив свою роботу. Для локації обрали ліверпульський  Сент-Джордж-гол, як зображення мерії Готему. Сцена яку грали актори,  була схожа на похорони, але персонаж якого хоронили поки не відомий, є припущення що це мер Готема, якого грає Руперт Пенрі-Джонс. Інші локації поки не відомі. Було анонсовано вихід стрічки наступного року, але у зв'язку з всесвітньою епідемією Covid-19, зйомки було відкладено, а вихід стрічки перенесено на 2022 рік. Тому, ще не скоро, ми побачимо Паттінсона в ролі Бетмена.
    Вже випущено перший трейлер до фільму, який спричинив справжній фурор. Роберт Паттінсон, Зої Кравіц, та інші відомі актори, зробили цей фільм безпрограшним, і вже завоювали прихильність глядачів. Що ж будемо очікувати, а поки пропонуємо переглянути трейлер та інші фільми з акторами на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду