Новорічна пора найказковіша в році. Дні стають короткі, а вечори довгі. Ідеальний час, Новорічні фільми українською для всієї сім'ї. Підбірка від Ukrfilmy ukrfilmy.com Team
Новорічні фільми українською для всієї сім'ї. Підбірка від Ukrfilmy

Новорічна пора найказковіша в році. Дні стають короткі, а вечори довгі. Ідеальний час, щоб за чашкою гарячого напою і смаколиків подивитися атмосферний новорічний фільм. Ми зібрали для вас, топ 5 новорічних фільмів, які ідеально підійдуть для сімейного перегляду.

Сам удома 

Це безумовно комедія, яка  вже стала символом Різдва. Напевно, немає людей, які не знають Кевіна та його дрібні витівки.Залишившись сам удома, Кевін вирішує, що його побажання збулось, і всі його рідні зникли. Хлопець самостійно живе, але тут до його дому вирішують навідатись грабіжники. Вони впевнені що їм легко вдасться обманути малого. Як одна 8 річна дитина, змогла стримати двох дорослих дядьків, від пограбування. Цікава та весела комедія, яка кожному буде до душі. Однозначно рекомендуємо до перегляду на нашому сайті. 

Жах перед Різдвом 

Цей музичний анімаційний фільм знятий в специфічному жанрі, але ми впевнені, що він не налякає вас, а навпаки - повеселить. Так, персонажі в фільмі незвичні, взяти, наприклад головного героя - Джека Скеллінгтона, який виглядає як скелет з головою гарбузом. Але сам сюжет фільму, не залишить вас байдужим. Адже фільм розповідає про цінність Різдва. 

Грінч

Цей мультфільм вже також став синонімом Різдва. Історія про Грінча, який настільки ненавидить Різдво, що хоче вкрасти це свято в інших. Але в процесі, все відбувається не так, як хоче Грінч. Цікавий, яскравий сюжет і атмосфера Різдва, це все присутнє в мультфільмі.

Чарлі і шоколадна фабрика

Безумовно один з найцікавіших фільмів про Різдво. Коли Віллі Вонка вирішує, дати можливість 5-тьом дітям побувати на закритій фабриці, ніхто не очікував що бідняк  Чарлі витягне щасливий квиток. Разом з дідусем, Чарлі, вирушає на фабрику. Серед балуваних, та амбіційних дітей, які теж витягнули квиток, Чарлі найбільш сором'язливий і найбідніший. Ніхто і не очікував, що Чарлі зможе, пройти в фабрику, і більше того показати Віллі, що таке любляча сім'я. 

Щасливого Різдва

Романтична комедія, яка змусить вас добряче поплакати. Запасайтесь хусточками. В центрі сюжету Кейт. Її життя, ну зовсім не щасливе. Вона працює, постійно змінює місце проживання, і ніяк не може знайти себе. Але найбільше її засмучують закохані пари на святкових вулицях, і те які вони щасливі. Кейт в глибині душі мріє про таке ж щастя, але чомусь нічого не виходить. Але все змінюється коли вона зустрічає Тома. Хлопець показує їй іншу сторону, і що все що відбувається в її житті, не таке і погане. Кейт і Том багато часу проводять разом, і стають дуже близькі. Та чи все так добре як здається?

    Ці новорічні та різдвяні фільми ви завжди зможете переглянути на сайті. Більше стрічок які забезпечать хороший настрій, та створять новорічну атмосферу шукайте у підбірці.
Гарного перегляду!

Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду