19-12-2020, 21:59 Різдво, це свято сім'ї і духовності. Саме так було з давніх-давен. Та не для Ебенезера Різдвяна історія (2009) ukrfilmy.com Team

Різдвяна історія (2009)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Різдво, це свято сім'ї і духовності. Саме так було з давніх-давен. Та не для Ебенезера Скруджа. Він відмовляється допомагати біднякам, не дивлячись на те, що сам володіє досить великим статком. Головне для Скруджа - гроші.  І коли приходить свято Різдва, Скрудж невдоволений тим що має відпускати свого помічника додому на Різдво. Його помічник Боб, не тільки працює за маленьку плату, але й має проблеми в сім'ї - його малий Тім, кульгає. Але у Боба немає коштів, щоб вилікувати малого.
Скрудж навіть не думає допомогти Бобу. Він ненавидить бідняків, і говорить, що якби його воля, всіх хто бажає йому "щасливого Різдва" вбивали б. Але, неочікувано для Скруджа, до нього приходить дух його друга Джейкоба Марлі. 7 років тому Джейкоб помер, і він досі не може знайти спокій. Щоб Скрудж не повторив долі Джейкоба, той відсилає до нього три духи Різдва, які відкриють очі Скруджу на майбутнє, теперішнє і минуле. Перший Дух - дух минулого - він переносить Скруджа в минуле, в його дитинство. Другий Дух - дух теперішнього, він переносить Скруджа в події теперішнього, показує як живуть люди які його оточують. І третій Дух-дух майбутнього. Цей дух показує, як буде жити Скрудж, і що станеться після його смерті. Подивившись на своє життя зі сторони, чи вдасться Скруджу обдумати своє життя і стати кращим, або ж він залишиться таким же?
В фільмі взяли  участь, такі актори як Джим Керрі, Гері Олдмен, Колін Ферт, та інші. Режисером став Роберт Земекіс. Фільм знятий за мотивами традиційної різдвяної повісті Чарлза Діккенса. На екрани фільм вийшов 31 грудня 2009 року, і був тепло прийнятий глядачами та критиками. 
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду