19-12-2020, 21:59 Різдво, це свято сім'ї і духовності. Саме так було з давніх-давен. Та не для Ебенезера Різдвяна історія (2009) ukrfilmy.com Team

Різдвяна історія (2009)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Можна поділитись з друзями:
Різдво, це свято сім'ї і духовності. Саме так було з давніх-давен. Та не для Ебенезера Скруджа. Він відмовляється допомагати біднякам, не дивлячись на те, що сам володіє досить великим статком. Головне для Скруджа - гроші.  І коли приходить свято Різдва, Скрудж невдоволений тим що має відпускати свого помічника додому на Різдво. Його помічник Боб, не тільки працює за маленьку плату, але й має проблеми в сім'ї - його малий Тім, кульгає. Але у Боба немає коштів, щоб вилікувати малого.
Скрудж навіть не думає допомогти Бобу. Він ненавидить бідняків, і говорить, що якби його воля, всіх хто бажає йому "щасливого Різдва" вбивали б. Але, неочікувано для Скруджа, до нього приходить дух його друга Джейкоба Марлі. 7 років тому Джейкоб помер, і він досі не може знайти спокій. Щоб Скрудж не повторив долі Джейкоба, той відсилає до нього три духи Різдва, які відкриють очі Скруджу на майбутнє, теперішнє і минуле. Перший Дух - дух минулого - він переносить Скруджа в минуле, в його дитинство. Другий Дух - дух теперішнього, він переносить Скруджа в події теперішнього, показує як живуть люди які його оточують. І третій Дух-дух майбутнього. Цей дух показує, як буде жити Скрудж, і що станеться після його смерті. Подивившись на своє життя зі сторони, чи вдасться Скруджу обдумати своє життя і стати кращим, або ж він залишиться таким же?
В фільмі взяли  участь, такі актори як Джим Керрі, Гері Олдмен, Колін Ферт, та інші. Режисером став Роберт Земекіс. Фільм знятий за мотивами традиційної різдвяної повісті Чарлза Діккенса. На екрани фільм вийшов 31 грудня 2009 року, і був тепло прийнятий глядачами та критиками. 
Пропонуємо переглянути фільм Різдвяна історія українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Найулюбленіший спосіб часопроведення малечі це, звичайно ж, дивитись мультфільми. Адже це весело, цікаво і захоплююче. Створені видатними голівудськими мультиплікаторами, вони захоплять ваших дітей та покажуть багато нового. Хто ж не прагне поринути у світ неймовірних пригод, дізнатись як живуть звичайнісінькі речі та решта світу, який оточує нас? Звичайно, про це мріє кожен маленький бешкетник або бешкетниця.
Дивитись мультики в хорошій якості для дітей — це один зі способів пізнання та взаємодії зі світом. Малюки обожнюють історії про відважних маленьких героїв та героїнь, які переживають найрізноманітніші пригоди.
Однак ці історії будуть цікавими не лише дітям, а і дорослим. Попри простоту сюжету та невелику кількість подій, мультфільми популярні серед різних вікових категорій. Вони однаково цікаві й дорослим і малим. Не дивно, адже цей жанр кіноіндустрії транслює вічні істини про дружбу, взаєморозуміння та підтримку.
Саме тому, ми зібрали найкращі дитячі мультфільми минулих років та гучні новинки сьогодення.
З мультфільмів глядачі мають можливість познайомитись із новими неймовірними світами та навіть по-новому поглянути на те, що оточує і здається цілком звичайним та звичним. Ці історії показують, що добро врешті-решт завжди перемагає, а порчу опиняться ті, хто допоможе із будь-якою проблемою.
Хоч ці істини здаються дещо наївними та кумедними — дітям, а іноді й дорослим, важливо вірити саме в такий уклад світу. Адже в іншому випадку все навколо здаватиметься злим та ворожим, і малюк ростиме зі стійким відчуттям небезпеки.
Хоч світ буває не надто привітним і розуміючим, але впертість на шляху до своєї мети та віра в добро, можуть допомогти та підтримати навіть у найскладніших ситуаціях.

Розгорнути ▼