Різдвяна історія (2009)

Різдво, це свято сім'ї і духовності. Саме так було з давніх-давен. Та не для Ебенезера Скруджа. Він відмовляється допомагати біднякам, не дивлячись на те, що сам володіє досить великим статком. Головне для Скруджа - гроші.  І коли приходить свято Різдва, Скрудж невдоволений тим що має відпускати свого помічника додому на Різдво. Його помічник Боб, не тільки працює за маленьку плату, але й має проблеми в сім'ї - його малий Тім, кульгає. Але у Боба немає коштів, щоб вилікувати малого.

Скрудж навіть не думає допомогти Бобу. Він ненавидить бідняків, і говорить, що якби його воля, всіх хто бажає йому "щасливого Різдва" вбивали б. Але, неочікувано для Скруджа, до нього приходить дух його друга Джейкоба Марлі. 7 років тому Джейкоб помер, і він досі не може знайти спокій. Щоб Скрудж не повторив долі Джейкоба, той відсилає до нього три духи Різдва, які відкриють очі Скруджу на майбутнє, теперішнє і минуле. Перший Дух - дух минулого - він переносить Скруджа в минуле, в його дитинство. Другий Дух - дух теперішнього, він переносить Скруджа в події теперішнього, показує як живуть люди які його оточують. І третій Дух-дух майбутнього. Цей дух показує, як буде жити Скрудж, і що станеться після його смерті. Подивившись на своє життя зі сторони, чи вдасться Скруджу обдумати своє життя і стати кращим, або ж він залишиться таким же?

В фільмі взяли  участь, такі актори як Джим Керрі, Гері Олдмен, Колін Ферт, та інші. Режисером став Роберт Земекіс. Фільм знятий за мотивами традиційної різдвяної повісті Чарлза Діккенса. На екрани фільм вийшов 31 грудня 2009 року, і був тепло прийнятий глядачами та критиками. 

Пропонуємо переглянути фільм Різдвяна історія українською на нашому сайті.

Дивитись Різдвяна історія (2009) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 8 127
eye Переглядів: 8 127
Відгуки до фільму Різдвяна історія (2009) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий