21-12-2020, 12:12 Сью - точно знає, яке воно ідеальне дитинство. В неї є люблячий тато, який всіма методами Кучерявка Сью (1991) ukrfilmy.com Team

Кучерявка Сью (1991)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Сью - точно знає, яке воно ідеальне дитинство. В неї є люблячий тато, який всіма методами старається забезпечити дівчинці хороше дитинство. Замість школи, Сью подорожує з міста до міста, потрапляючи в різні пригоди. Її батько, Білл, не отримав роботу мрії, тому він заробляє дрібними аферами. І от одного разу, приїхавши в Чикаго, він зі Сью роблять вже звичну аферу - ініціюють наїзд авто на Білла. Жертвою афери стала Грей Еллісон, заможна і самотня жінка-адвокат. Перелякана жінка, запрошує Білла і Сью пожити до себе, щоб Білл міг спокійно оговтатись від ударів.  Неочікувано, Біллу приходить ідея залишити Сью з Грейс. Він вирішує, що життя аферистки, не дуже підходить для 9-ти річної дівчинки. І сам він більше не хоче займатись аферами. Але чи вдасться Біллу без проблем почати нове життя? 
У фільмі взяли участь такі актори як Джеймс Белуші, Елісон Портер, Келлі Лінч, Джон Гетц, Фред Далтон Томпсон, Камерон Тор та інші. Джон Г'юз став режисером, сценаристом та продюсером картини. Джон також написав сценарії до всіх частин фільмів з серії "Сам у дома". До слова, фільм "Кучерявка Сью" став останньою режисерською роботою Джона. Прем'єра відбулася 25 жовтня 1991 року. Дітям рекомендується перегляд разом із батьками. Фільм отримав позитивні відгуки від глядачів та критиків.   

Коментарі: 1

 1. Відгук залишив: Alla
  Очень душевный и хороший фильм! Смотрим каждый Новый Год всей семьей, и не надоедает!)
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду