21-12-2020, 13:47 Найромантичніший час, безумовно це Різдво. Які тільки дива не відбуваються напередодні Не спати до Різдва (2018) ukrfilmy.com Team

Не спати до Різдва (2018)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Найромантичніший час, безумовно це Різдво. Які тільки дива не відбуваються напередодні свята.  У фільмі, розповідається історія бармена Біллі і бізнес-леді Лізі. Їх звела доля абсолютно випадково. Вони живуть різним життям, він безтурботно живе і працює в барі, вона - постійно працює і поспішає жити. Але у них є спільна проблема - безсоння. 
Лізі не може спокійно функціонувати, і просить свого нареченого допомогти подолати безсоння. Та він не може знайти вихід. Одного разу, почувавшись млявою від безсоння, Лізі збиває чоловіка. Поки вона підвозить його до лікарні, вони засипають на стоянці. На наступний день, Лізі знову не може заснути. Вона вирішує знайти незнайомця, яким виявився Білл, і укласти з ним угоду. Тепер вони сплять разом. Здається проблема Лізі вирішена, але неочікувано Білл закохується в неї. Як тепер Лізі бути з Біллом, якщо через декілька днів у неї весілля? Чи вдасться закоханим вирішити проблему, і як завершиться ця історія? 
В фільмі зіграли такі актори як Одет Еннейбл, Чарльз Майкл Девіс, Шеріль Лі Ральф, Дейв Аннебл, Стейсі Мак-Ганнігл, Бріттані Брістоу та інші. Режисером фільму став Філ Треілл. Також він став і одним з продюсерів та сценаристів. Прем'єра відбулась в 2018 році. В загальному, фільм отримав позитивні відгуки як від критиків, так і від глядачів.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду