21-12-2020, 16:30 Фільм охоплює дві основні сюжетні лінії. Перша лінія - розповідає про сім'ю Дрю Летама. Пережити Різдво (2004) ukrfilmy.com Team

Пережити Різдво (2004)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
 • IMDb - 5.3
Трейлер
Фільм охоплює дві основні сюжетні лінії. Перша лінія - розповідає про сім'ю Дрю Летама. Дрю - ініціативний молодий чоловік,який злегка цинічний. Він створює рекламу нового напою і повністю віддається роботі, не дивлячись на те, що скоро Різдво. Дрю поглинув в роботу, і стосунки повністю. Його дівчина, Міссі, вже в очікувані пропозиції руки і серця від Дрю. Вона очікує, що Дрю зробить важливий крок і познайомить її з батьками, та у Дрю інші плани. Роздратована перебігом подій, Міссі кидає Дрю, перед самим Різдвом. 
Інша ж сюжетна лінія розвивається навколо сім'ї Валко. Вони щасливі, але лишена перший погляд. Том та Кристина, планують розлучення. Вони вже давно не пам'ятають, що таке справжня сім'я. Їхні діти, позбавлені батьківської опіки, теж живуть самі по собі. 
І от ці дві сюжетні лінії перетинаються коли Дрю, не мавши з ким бути на Різдво, їде в свій старий дім, де зараз проживає сім'я Валко. Том не дуже радий приїзду такого гостя. Але нічого вже не зробити, адже Дрю має намір провести Різдво в домі де він виріс.
У фільмі взяли участь такі актори як Бен Аффлек, Крістіна Епплґейт,  Джеймс Гандольфіні, Кетрін О'Хара, Джош Закерман, Біл Мейсі, та інші. Режисером картини став Майк Мітчел. Фільм вийшов у 2004 році, у кінці жовтня. Хоч фільм є і різдвяним, для того, щоб уникнути конкуренції з фільмом "Час відплати", фільм випустили раніше. Бен Аффлек в обох картинах зіграв головну роль. 
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду