4-01-2021, 12:56 Мортіша і Гомес Адамс зазнали не аби якої болі від людей. Під час їх вінчання, люди Родина Адамсів (2019) ukrfilmy.com Team

Родина Адамсів (2019)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
  • IMDb - 5.8
Трейлер
Можна поділитись з друзями:
Мортіша і Гомес Адамс зазнали не аби якої болі від людей. Під час їх вінчання, люди напали на них, і хотіли вбити. Але їм вдалось втекти. Розчарувавшись в тому, що люди ніколи не приймуть їх такими які вони є, Мортіша та Гомес, вирішили знайти місце якомога далі від людей, щоб жити щасливо. І їм це вдалось. 30 років по тому - сім'я Адамсів щасливо живе у будинку-химері. В них двоє чудових дітей, Пакслі та Венздей. Вони дотримуються свого способу життя, бажають поганого дня та кайфують від негоди. Але одного разу, стається непередбачуване. Вони знайомляться з ведучою Марго, яка має не дуже хороші наміри. Крім того, що змінити будинок Адамсів, вона має ще один план. І він зовсім не дружній. І можливо, Адамси могли б справитись з нею, по своєму. Але Венздей зав'язує міцну дружбу з дочкою Марго. І тепер Адамсам необхідно захиститись від психопатки, і не ранити почуття Венздей.
В мультфільмі взяли участь такі актори як Оскар Айзек, Шарліз Терон, Хлоя Ґрейс Морец, Фінн Вулфгард, Нік Кролл, Снуп Доґґ, та інші. Режисером став Баррі Зонненфельд. Мулдьтфільм знятий за мотивами однойменного серіалу, та коміксів Чарльза Аддамса. Цікавим фактом є те, що комікси про сімейку Адамсів, Чарльз Адамс створив ще 1960 році. Комікси мають декілька екранізацій. Що до даної екранізації, то вона стала досить успішною. Мультфільм не тільки став досить успішним, але і заслужив продовження, яке планують зняти вже цього року.
Пропонуємо переглянути мультфільм Родина Адамсів українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Найулюбленіший спосіб часопроведення малечі це, звичайно ж, дивитись мультфільми. Адже це весело, цікаво і захоплююче. Створені видатними голівудськими мультиплікаторами, вони захоплять ваших дітей та покажуть багато нового. Хто ж не прагне поринути у світ неймовірних пригод, дізнатись як живуть звичайнісінькі речі та решта світу, який оточує нас? Звичайно, про це мріє кожен маленький бешкетник або бешкетниця.
Дивитись мультики в хорошій якості для дітей — це один зі способів пізнання та взаємодії зі світом. Малюки обожнюють історії про відважних маленьких героїв та героїнь, які переживають найрізноманітніші пригоди.
Однак ці історії будуть цікавими не лише дітям, а і дорослим. Попри простоту сюжету та невелику кількість подій, мультфільми популярні серед різних вікових категорій. Вони однаково цікаві й дорослим і малим. Не дивно, адже цей жанр кіноіндустрії транслює вічні істини про дружбу, взаєморозуміння та підтримку.
Саме тому, ми зібрали найкращі дитячі мультфільми минулих років та гучні новинки сьогодення.
З мультфільмів глядачі мають можливість познайомитись із новими неймовірними світами та навіть по-новому поглянути на те, що оточує і здається цілком звичайним та звичним. Ці історії показують, що добро врешті-решт завжди перемагає, а порчу опиняться ті, хто допоможе із будь-якою проблемою.
Хоч ці істини здаються дещо наївними та кумедними — дітям, а іноді й дорослим, важливо вірити саме в такий уклад світу. Адже в іншому випадку все навколо здаватиметься злим та ворожим, і малюк ростиме зі стійким відчуттям небезпеки.
Хоч світ буває не надто привітним і розуміючим, але впертість на шляху до своєї мети та віра в добро, можуть допомогти та підтримати навіть у найскладніших ситуаціях.

Розгорнути ▼