4-01-2021, 13:52 Герої мультфільму, вже відомі всім персонажі - Санта-Клаус, Зубна фея, Пасхальний кролик, Вартові легенд (2012) ukrfilmy.com Team

Вартові легенд (2012)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Герої мультфільму, вже відомі всім персонажі - Санта-Клаус, Зубна фея, Пасхальний кролик, і Пісочна людина. Всі вони захищають маленьких діток, їх мрії та підтримують віру в добро. Але одного дня, дитячі мрії стають під загрозою. З'являється злий дух, який хоче посіяти печаль, і змусити дітей перестати вірити в диво. Він нападає на Зубних фей, і викрадає зубки дітей, тим самим порушуючи всі їхні спогади про щасливе дитинство. Щоб врятувати спогади діток, Великий чарівник, кличе на допомогу Зберігачу Джека, чиї зуби також в лиходія. У Джека свої мотиви, він хоче дізнатись як став Крижаним Джеком, і тому він погоджується допомогти. Злий дух має намір зруйнувати віру дітей в диво. Але чи вдасться йому? 
У фільмі взяли участь такі актори як Кріс Пайн, Алек Болдвін, Джуд Лоу, Айла Фішер, Г'ю Джекмен, Дакота Гойо, та інші актори. Режисером став Пітер Ремсі. Фільм був знятий за книгою Вільяма Джойса. На широкі екрани він був презентований в листопаді 2012 року. 
Поки немає коментарів
Додати коментар:
 • Смайли і люди
  Тварини та природа
  Їда та напої
  Активність
  Подорожі та місця
  Предмети
  Символи
  Прапори
оновити, якщо не видно коду