26-01-2021, 18:07 В основі фільму - історія австралійця Неда Келлі, якого сьогодні почергово прирівнюють, Правдива історія банди Келлі (2019) ukrfilmy.com Team

Правдива історія банди Келлі (2019)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Можна поділитись з друзями:

В основі фільму - історія австралійця Неда Келлі, якого сьогодні почергово прирівнюють, то до Робін Гуда, то до безжального головоріза.

З дитинства Неда переслідували жорстокість та несправедливість влади та поліції. Хлопець був надто сильним, щоб просто змиритись або виправдовувати тих, хто завдав йому прикрощів. Не знайшовши справедливості у законі, Нед вирішив творити її самостійно. Він став одним із найбільш обговорюваних грабіжників, та створив ауру нещадного ненависника поліції та слуг закону. 
Законники боялись однієї згадки його імені, а прості люди вважали народним героєм та рятівником. 

Роман письменника Пітера Кері, на основі якого знято фільм, отримав відзнаку Букерівської премії. Фільм же, знімали саме у тій місцевості, де жив та діяв реальний Нед Келлі. Його особа досі залишається однією із найбільш суперечливих в історії 

В’язниця, у якій утримували Неда перед смертю, сьогодні стала своєрідним музеєм. Тут зберігаються його особисті речі, серед яких - сталевий панцир, зброя та листи.

Дивіться фільм Правдива історія банди Келлі українською на сайті!

Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼