Смертельна зона (2021)

"Смертельна зона" - розповідає історію майбутнього, а саме дії 2036 року. Сюжет побудований навколо страшної війни, в якій використовуються новітні технології. Головний герой фільму - Лео. Він пілот, якому необхідно відправитись в зону бойових дій - Україну.  Це його особливе завдання, адже там Лео має не просто завадити головному злодію отримати володіння над надсекретною зброєю, а й запобігти ядерному вибуху. В напарники Лео дають напів-кіборга капітана Гарпа. Під прикриттям, вони разом вирушають в цю захопливу пригоду. Їм потрібно буде зіткнутись з небезпекою, прикривати один одного і не тільки. Чи вдасться героям діяти як одне ціле? 
У фільмі знімались такі відомі актори як Ентоні Макі, Дамсон Ідріс, Емілі Бічем, Майкл Келлі та інші. До слова Ентоні Макі, став також одним із продюсерів фільму. Режисером став Мікаель Хофстрьом. В фільмі була використана українська та російська тематика, а на фоні часто звучала українська мова. Також було використано зображення "хрущовок" які знімали в Венгрії. На широкі екрани фільм вийшов 15 січня 2021 року. Критиками фільм був прийнятий двозначно. Деякі критики відмітили слабкість режисури та спецефектів, також було відмічено, що фільм дуже схожий на інше творіння від Netflix, а саме на "Спектральний аналіз". Проте, деякі критики відмітили прекрасну гру акторів, та багато не поганих сцен, і звичайно ж що українську мову в оргіналі картини, що не могло не потішити українських критиків. Пропонуємо вам переглянути фільм Смертельна зона українською на нашому сайті.
Дивитись Смертельна зона (2021) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 2 833
eye Переглядів: 2 833
Відгуки до фільму Смертельна зона (2021) 1
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
  1. Dromich
    Dromich Гости 21 січня 2021 12:56
    comment
    Фільм черговий попкорн, але там піднята дуже цікава тема. При відкритому протистоянні США і Росії бойові дії будуть відбуватись на нашій території, це дуже сумно, але в реальності так і буде