Фільми українською без реклами

19-01-2021, 13:15 «Пригоди S Миколая», чи «Груднева казка, або Пригоди С. Миколая» — сімейна комедія Пригоди S Миколая (2018) ukrfilmy.com Team

Пригоди S Миколая (2018)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Трейлер
Поділитись з друзями:
«Пригоди S Миколая», чи «Груднева казка, або Пригоди С. Миколая» — сімейна комедія режисера Семена Горова. Сюжет фільму розповідає про другокласника Артема. Він тільки переїхав з великого міста, в затишні Карпати. Неочікувано до Артема в гості приходить сам Святий Миколай. Це стає неочікуваністю для хлопця. А сам Миколай - ще той сюрприз, адже це передягнутий злодій. І в нього далеко не мирні наміри. І тепер хлопчик разом з друзями, має перемогти злодія та врятувати справжнього Миколая. 
В сімейній комедії прийняли участь такі відомі українські актори як: Марія Єфросініна, Пшемислав Ципріанськи, Максим Лучак, Іванна Бородай, Василь Вірастюк, Андрій Кронглевський, Віталій Ажнов, Тетяна Лаврушко, В'ячеслав Рак, Григорій Боковенко O.Torvald, та інші. Режисером фільму став Семен Горов. На екрани фільм вийшов 13 грудня 2018 року. Фільм зібрав позитивні відгуки від глядачів і критиків. Основна прем'єра відбулась в рамках фестивалю українського кіно «Україна в фокусі» у Тбілісі. Пропонуємо переглянути фільм Пригоди S Миколая українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду