"Атлантида" - український фільм, сюжет якого розповідає про життя України після війни. За сюжетом, на вулиці 2025 рік - пройшов рівно рік після завершення війни. Після перемоги України у війні з Росією, і повернення окупованих територій, країна стала не придатною для життя. Все навколо зруйновано. Люди спустошені, їх моральний стан вже ніколи не буде таким як раніше. Зміни, і досі здаються чимось за межами реальності. Але не дивлячись на це все, країна має майбутнє. На тлі катастрофи зароджується світле почуття - кохання. 

У фільмі прийняли участь виключно не професійні актори. Всі ролі зіграли ветерани АТО, волонтери та солдати, які пройшли війну на Донбасі. Головну роль зіграв Андрій Римарук - колишній розвідник, який бачив всі жахи війни на Донбасі на власні очі. До слова, зараз Андрій займається роботою у фонді "Повернися живим". Також у фільмі прийняли участь: Людмила Білека - парамедик, яку теж зачіпили жахливі події, Василь Антоняк - який став добровольцем у не легкій боротьбі, та інші. Режисером картини став Валентин Васянович. Прем'єра картини відбулась 4 вересня 2019 року у Венеції. На честь цього над островом Лідо, головною локацією Венеційського кінофестивалю, підняли синьо-жовтий прапор. 24 вересня 2020 року Український Оскарівський комітет висунув стрічку на премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою від України. Глядачі та критики, позитивно оцінили фільм, відмітивши нагородами на міжнародних кінофестивалях. 

Дивитись фільм Атлантида українською на нашому сайті.

Дивитись Атлантида (2019) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 6 192
eye Переглядів: 6 192
Відгуки до фільму Атлантида (2019) 5
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
 1. Руслан
  Руслан Гости 22 червня 2021 09:47
  comment
  Класний фільм, дякую за роботу!
 2. Хлоп
  Хлоп Гости 19 червня 2021 22:23
  comment
  Ну шо за гімняний звук блять!
  1. Арсен
   Арсен Гости 8 липня 2021 12:39
   comment
   Незнаю де там поганий звук, в мене все нормально. Дивився і на телефоні, і на компютері, все чути. Можливо у тебе проблеми з динаміком
 3. Dromich
  Dromich Гости 19 січня 2021 23:20
  comment
  Фільм як мінімум вартий уваги, стільки живих і органічних матюків я не бачив в жодному фільмі. Ну і проблематика показана серйозна.
 4. андрій
  андрій Гости 19 січня 2021 18:27
  comment
  нарешті цікаве і нетипове кіно від україських кіноробів