"Поводир" -  це історичний фільм, який висвітлює реальні події про розстріляний з'їзд кобзарів у Харкові в 1930-х роках.

Сюжет побудований навколо американського інженера Майкла Шемрока. Майкл прибуває до Харкова, разом з своїм 10 річним сином, задля нової роботи.Він має бути іноземним спеціалістом. Але по прибуттю в Харків, Майкла ніби окутує з головою,прекрасне відчуття - кохання. Він закохується в актрису Ольгу Левицьку. Але на шляху Майкла є конкурент, співробітник ОДПУ Володимир. Коли Володимир дізнався про конкурента, він вирішив що так просто не здасться. Розв'язується справжня війна за серце красуні. Але на жаль, щасливому кінцю не судилось статись. За певних обставин, Майкла вбивають. Дивом врятувавшись, його син Пітер, завдяки сліпому бандуристу Івану, рятується від переслідування його, як сина Майкла. Пітер стає поводирем Івана. Тим часом Ольга розшукує Пітера. Яка ж доля чекає хлопця? 

У фільмі прийняли участь такі актори Антон Святослав Грін, Станіслав Боклан, Олександр Кобзар, Джамала, Ірина Саніна, Джефф Баррелл, Андрій Білоус, Федір Стригун, Олег Примогенов, Максим Стоялов, та інші. Режисером та сценаристом став Олесь Санін. Гаслом фільму стало: «Заплющ очі — дивись серцем». Під-час прокату в Україні відбувалися також спеціальні покази фільму з тифлокоментуванням для незрячих людей. На широкі екрани фільм вийшов 12 листопада 2014 року. Пропонуємо переглянути фільм Поводир українською на нашому сайті.

Дивитись Поводир (2013) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 1 659
eye Переглядів: 1 659
Відгуки до фільму Поводир (2013) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий