Фільми українською без реклами

20-01-2021, 13:16 "Скажене весілля" - українська комедія, яка нікого не залишить байдужим. Сюжет розповідає Скажене весілля (2018) ukrfilmy.com Team

Скажене весілля (2018)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Поділитись з друзями:
"Скажене весілля" - українська комедія, яка нікого не залишить байдужим. Сюжет розповідає про знайомство батька, з зятем. Здавалось би, а що такого? Але не тоді коли ти запеклий патріот, а твій зять афрофранцуз.
Василь - директор районного краєзнавчого музею, патріот і нічого так не любить, як свою дочку Катю. Заради неї він готовий на все. Щоб дівчинка мала хорошу освіту, Василь відправив її на навчання до Франції. Все йшло дуже добре, батько був гордий дочкою. І щей така радість, місяць тому донька повідомила що виходить заміж - за француза. І не просто француза, а лікаря-кардіохірурга. Василь був настільки радий, що всі навколо вжечули від нього який він сучасний, і яка в нього європейська родина.  І ось настав день ікс, Катруся приїжджає з майбутнім зятем. І тут стається просто неочікуване омріяний зять Франсуа - афрофранцуз. Батько просто шокований. І тепер все про що він думає, як зруйнувати весілля. Але чи вдасться йому? Чи все-таки кохання переможе? 
У фільмі знялись такі актори як: Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Юрій Горбунов, Олексій Потапенко, Дмитро Монатик, Олег Винник, та інші. Режисером картини став Влад Дикий. Також, картина стала дебютом відомого українського шоумена Юрія Горбунова як продюсера фільму. На широкі екрани фільм вийшов 4 жовтня 2018 року. Пропонуємо переглянути фільм Скажене весілля українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду