Фільми українською без реклами

21-01-2021, 11:18 "Сільська елегія" - драматичний фільм, який є адаптацією однойменної автобіографічної Сільська елегія (2020) ukrfilmy.com Team

Сільська елегія (2020)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Трейлер
Поділитись з друзями:
"Сільська елегія" - драматичний фільм, який є адаптацією однойменної автобіографічної книги Джеймса Ванса. За сюжетом, події розвиваються навколо трьох поколінь однієї бідної американської родини. Джей - завжди хотів вирватись з сумного містечка, яке зовсім не дає ніяких перспектив. Після повернення з армії, він вступає до університету. Хлопець надіється отримати юридичну освіту. Зразу ж він планує чітко своє майбутнє - перспективна робота, і можливість розвитку. Та, як відомо, плани це одне, а їх реалізація - зовсім інше. Труднощі в сім'ї, змушують хлопця повернутись в рідні краї. Йому потрібно зіштовхнутись з тим від чого він так сильно хотів втекти - з матір'ю, яка має проблеми з алкоголем. Також, з нею живе ще брат хлопця і його бабуся. Але чи вдасться хлопцеві вирішити труднощі, з якими зіштовхнулась його сім'я?
В фільмі прийняли участь такі актори як Гейлі Беннетт, Емі Адамс, Гленн Клоуз, Фріда Пінто, Gabriel Basso, Санні Мабрі, та інші. Режисером картини став Рон Ховард. Фільм розпочали знімати у 2019 році в Атланті, штат Джорджія. З січня 2020 року, фільм знаходився на постпродакшені і тільки в кінці року вийшов на широкі екрани. 11 листопада 2020 року відбулась прем'єра фільму. Пропонуємо вам переглянути фільм Сільська елегія українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду