Моя бабуся Фані Каплан (2016)

Трагічна історія кохання, яка нікого не залишить байдужим. Марина журналіст, яка веде розслідування в наші дні. Вона зустрічається з старою жінкою, яка володіє щоденником жінки, яка в свій час виконала замах на Леніна. Читаючи цю розповідь, Марина розкриває реальну історію Фані Каплан.

ХХ століття, за вікном революція. Юна дівчина Фані закохується в чоловіка, на ім'я Віктор Гарський. Засліплена коханням, дівчина не розуміє що чоловік використовує її. В перший раз, дівчина відбуває за нього десятилітню каторгу. В наслідок шалених тортур дівчина втрачає зір, і серйозно підриває здоров'я. На наступний раз, дівчина йде з ним на побачення 30 серпня 1918 року, і дивним чином опиняється на місці, де скоєно замах на Леніна. Дівчину звинувачують в замаху, ще й стає відомо про її зв'язок з братом Леніна, Дмитром. Як же тепер складеться доля дівчини? 

У фільмі знялись Катерина Молчанова, Мирослав Слабошпицький, Іван Бровін, Олексій Девотченко, Наталія Нікуленко, Роман Ширман, Вікторія Трофіменко, Ганна Донченко, Влад Троїцький, Марина Кукліна-Май, та інші. Режисером картини стала Олена Дем'яненко. На широкі екрани фільм вийшов у серпні 2017 року. Фільм став переможцем четвертого пітчингу Держкіно України у 2013 році. Пропонуємо переглянути фільм Моя бабуся Фані Каплан українською безкоштовно на нашому сайті.

Дивитись Моя бабуся Фані Каплан (2016) безкоштовно в хорошій якості
eye Переглядів: 315
eye Переглядів: 315
Відгуки до фільму Моя бабуся Фані Каплан (2016) 0
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий