21-01-2021, 18:12 Париж 1927 року. В залі суду йде слухання Самуїла Шварцбарда - вбивці Симона Петлюри. Три Таємний щоденник Симона Петлюри (2018) ukrfilmy.com Team

Таємний щоденник Симона Петлюри (2018)

Рейтинг на сайті:

Дякуємо що попередили!

Вибачте за тимчасові незручності

Не працює відео?
Hастисніть сюди!
Можна поділитись з друзями:
Париж 1927 року. В залі суду йде слухання Самуїла Шварцбарда - вбивці Симона Петлюри. Три роки по тому, до дочки Симона, Лесі, навідується незнайомець. Він передає їй цінний щоденник, де описано чому вбили її батька. Щоденник написаний Симоном Петлюрою, в Парижі, коли він був на еміграції. Читаючи щоденник, Леся розуміє хто такий насправді її батько і чому ж його вбили. 
У фільмі знялись такі актори як Сергій Фролов, Ірма Вітовська, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Олег Треповський, Сергій Кучеренко, Ярослав Мука, Микола Бутковський, Тарас Жирко, Роман Мацюта, Станіслав Малганов, Василь Баша, Олесь Задніпровський, Олег Примогенов, Тетяна Міхіна, Вікторія Янчук, Сергій Ладєсов, Борислав Борисенко, Володимир Паляниця, Юрій Одинокий, Максим Каменков, Алік Шпилюк, та інші. Режисером картини став Олесь Янчук. Михайло Шаєвич, Олександр Шевченко та Олесь Янчук спільно працювали над сценарієм фільму впродовж шести років. Історичним консультантом виступив Володимир Сергійчук. На українські екрани фільм вийшов 6 вересня 2018 року. Фільм отримав змішані відгуки кінокритиків. Пропонуємо переглянути фільм Таємний щоденник Симона Петлюри українською на нашому сайті.
Поки немає коментарів
Додати коментар:
оновити, якщо не видно коду

Фільми українською онлайн — одне із ваших хобі, а пошук чергової стрічки для перегляду давно став схожим на полювання? Тоді на цьому сайті ви точно знайдете те, що шукаєте! У нас зібрані найкращі фільми українською, які визнані кінокритиками та глядачами. Тут ви знайдете стрічки на будь-який смак, зняті за участі популярних акторів.
Перегляд кіно допоможе не лише розслабитись і відпочити на вихідних або після важкого робочого дня. З екрана ви можете дізнатись деталі важливих історичних подій, пережити неймовірну історію кохання разом із головними героями, та відчути приплив адреналіну, стежачи за напруженим сюжетом.
Все це пояснює чому дивитись фільми, особливо українською, — один із популярних способів відпочити та відволіктись від буденних справ.
Щоб знайти потрібний фільм, радимо скористатись формою пошуку. Якщо ж ви поки не обрали фільм для перегляду — просто перегляньте підбірки на нашому сайті. Тут зібрано найкращі фільми у різних жанрах. Позитивні та життєстверджувальні комедії, фільми, що засновані на реальних подіях, кіно про кохання та останні новинки — все це доступно для перегляду.
Якщо ж ви шукаєте фільм для спільного перегляду із дитиною, радимо звернути увагу на мультфільми, та сімейні фільми. Ці стрічки буде цікаво дивитись навіть найвимогливішим маленьким глядачам, адже вони розповідають про дивовижні пригоди. В головній ролі не лише маленький глядач, а й дорослий, зможе побачити себе. Фільми цих жанрів ненав'язливо та зрозуміло вчать важливих істин, розуміння яких спростить подальше життя малюка.
Так, широкий вибір кіно та мультиплікаційних фільмів дозволить вам знайти стрічку на будь-який випадок життя.

Розгорнути ▼